Вiд сiльгосптехники до автомобiлiв – прем’єрні покази найбільшої агровиставки України

Аграрна виставка в Кропивницькому наприкінці вересня зачарувала відвідувачів кількістю техніки. Тут i найбiльший трактор в Українi, i сiвалка або дискова борона зробленi пiд конкретного фермера. I ще багато прем’єр — вiд сiльгосптехники до автомобiлiв. Пропонуємо ексклюзивний  огляд технічних новинок очима експертів  ІА “Інфоіндустрія”.

Elvorti

Компанія «Ельворті» представила новинку —  дискову борону РROXIMA 4400, розроблену разом з фермером Анатолiєм Череднiченко(ФГ “Алiса”). Унікальна Х-подібна дискова борона власної розробки із змінним кутом атаки дисків по вертикалі і горизонталі. Робочі диски діаметром 660 мм. Вертикальний кут атаки дисків: 11-15 градусів. Цей набор опцiй стане в нагодi не тiльки цьому фермеру, але й багатьом iншим!

           

ХТЗ

ХТЗ  показав новинку — модернiзований гусенiчний трактор. На нову модель гусенiчного трактора встановлені гумово-тросові гусениці шириною 645 мм, розширена колія до 1680 мм, посилена рама і навісна система, якою комплектуються серійні колісні трактори виробництва ХТЗ.

Також на виставці був представлений оновлений трактор ХТЗ-150К-09.172.10, раніше відомий як Т-150К, у новому дизайні та з двигуном потужністю 180 к.с. Модернізований трактор ХТЗ-248К.20 отримав нову сучасну кермову колонку, оновлений інтер’єр кабіни, подовжену задню напівраму, нову гідравлічну систему з двома насосами на 190 л та оновлену навісну систему.

Bednar

Веdnar запропонував нову зернову ciвалку.OMEGA OO_FL – це універсальна зернова сівалка, полегшеної конструкції з дисковою підготовкою ґрунту, що дозволяє висівати різні види зернобобових сільськогосподарських культур з широким діапазоном налаштувань та норм посіву, як при класичній системі обробітку ґрунту (оранка), так і при мінімальній системі обробітку з можливістю одночасного внесення мінеральних добрив в рядок або міжряддя. Вагомою перевагою сівалки Omega є X-подібне розміщення секцій робочих дисків.Завдяки герметичному бункеру можна налаштовувати та подавати великі та точні дози добрив та насіння.Система PSP (точне розміщення насіння) – дозволяє дисковим сошникам висівати насіння на однакову глибину посіву по всій ширині агрегату та копіювати всі нерівності поля як в поздовжньому так і в поперечному напрямку.

 

А3Tech

На стендi А3Тech були продемонстрованi рiзнi типи культиваторiв – вогняний, дисковий, звичайний. А також, був продемонстрований дисковий плуг.

 

 

Lozova Machinery

 

Був представлений 7-лаповий глибокорозпушувач ФРАНК-3 з системою внесення гранульованих добрив. Знаряддя оснащене чотирма варіантами робочих органів на твердосплавних пластинах HARD – SHELL

Boris Bond
Трактор Boris Bond 580 оснащений двигуном Volvo D16 E Evro 5 потужністю 580 к.с.. Трактор побудований на несучих вузлах і агрегатах К-700 «Кіровець».
Трактор Boris Bond 580 оснащений галогенними фарами фронтального освітлення на капоті, LED-фарами фронтального освітлення на кабіні і додатковим фронтальним освітленням на баках, центральними галогенними фарами заднього освітлення на кабіні та закрилках.

Lemken
Компанія Lemken представила нову модель напівнавісного оборотного плуга Diamant 16 та коротку дискову борону Rubin 10.Плуг Diamant 16 розроблений на базі 11 моделі. Diamant 16 має гідравлічне регулювання глибини й оснащений системою OptiLine, яка компенсує боковий відвід.
Lemken презентував коротку дискову борону Rubin 10. Вона має нове розташування дисків з обох сторін знаряддя, що забезпечує прямий хід без бічного відведення. Диски розташовані таким чином, що зусилля з обох сторін знаряддя були симетричні.

Ремсинтез

Сівалка точного висіву, яку втілив у життя завод Ремсинтез називається Атрія-8 А.Л.. На замовлення вiдомого фермера Артема Лаврiка,  ця техніка була виготовлена з секціями, які складаються, тому сівалка може їздити по дорогах загального призначення.На «Атрія 8-А.Л.» встановлений висіваючий апарат Precision Planting і турбодиски Bellota.
Наразі сівалка не має ємностей для добрив, але «Ремсинтез» планує модернізувати агрегат, щоб він міг працювати з сипучими та рідкими добривами.

Автомобiлi

На AGROEXPO дебютував новий Mercedes-Benz GLS .Вже зараз доступні для попереднього замовлення два варіанти модифікацій двигунів. Обидва дизельні варіанти GLS приводяться в рух шестициліндровим рядним агрегатом OM 656 – GLS 350 d 4MATIC потужністю 210 кВт (286 к.с.) і GLS 400 d 4MATIC потужністю 243 кВт (330 к.с.).

На іншому полюсі ринку – головна прем’єра була у Chery. У Кропивницького дебютував 7-місний кросовер Chery Tiggo8, який не тільки став найбільшим в модельному ряду бренду Chery, а й претендує стати бестселером в своєму класі. Запорука його успіху – знову ж дуже доступна ціна. Прайс-лист на Chery Tiggo8 стартує з $ 19800, а сама топова комплектація з 6-ступенсчатим «роботом» обійдеться в $ 22600.

Ще одна новинка цього сезону – нове покоління Mitsubishi ASX. Показали і оновлений Skoda Superb. Він оновився зовні, а також очікується поява повнопривідної версії підвищеної прохідності Superb Scout 4×4.

У Кропивницького KIA знайомила покупців відразу з декількома новими моделями – ProCEED і крос-хетчбек Rio X-Line зі збільшеним до 195 мм кліренсом.

На стенді Nissan можна було побачити нове покоління Nissan Navara, якiй так полюбився українським аграріям.

Висновки

Виставка була дійсно шоу. I трошечки мало було часу, щоб поспiлкуватися з всiма. Але це привiд приїхати на наступну виставку.

 

IA Iнфоiндустрiя

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry