НВК «Квадрат», KERNEL і AgXcel започатковують Проект «Технологія ІН-ФУРОУ в Україні»

Компанія «Квадрат», будучи лідером із впровадження технології ін-фуроу та поп-ап (In-furrow&Pop-up) в Україні разом з партнерами створила Проект, покликаний об’єднати ресурси і надбання провідних аграрних компаній задля успішного впровадження технології на ланах України. Проект дасть можливість аграріям створити власне уявлення про технологію ін-фуроу, використовуючи світовий досвід і передові технології.

 

 

Засновники проекту відповіли на питання Інфоіндустрії про проект – його сутність, цілі, активності.

 

Що таке In-Furrow?

 

Сама технологія стартового живлення не є новою, ані для світового, ані для українського агрономічного досвіду. Проте, якщо раніше припосівне удобрення розглядалось лише з точки зору внесення частини традиційних добрив під час посіву, то сьогодні розуміння стартового живлення значно розширилось: з того, аби забезпечити рослини фосфором, акцент зміщується до розуміння, що для нормального старту рослини потребують цілого комплексу факторів.

 

Саме під час проростання відбувається перше «знайомство» рослини з оточуючим її середовищем і налагодження з ним взаємодії. Мається на увазі створення ефективної взаємодії у ризосфері.

 

Поряд з цим, розширився і асортимент добрив, з’явились добрива, спеціалізовані саме для внесення під час посіву у насіннєве ложе (так звані поп-ап добрива: рідкі стартові і мікрогранульовані). І ринок потребує пояснення, які характеристики відрізняють ці добрива з-поміж інших, і як їх використовувати найефективніше.

 

Крім того, технологія ін-фуроу передбачає внесення не лише добрив, але і інших компонентів: мікробних і немікробних біостимуляторів, засобів захисту рослин, кондиціонерів ґрунту тощо. Таке поєднання компонентів під час посіву є досить новим для нашого ринку.

 

Компанія «Квадрат» бачить перспективи саме такої широкої реалізації технології ін-фуроу. Протягом багатьох років наші спеціалісти проводили власні дослідження та вивчали світовий досвід впровадження, особливості та перспективи даної технології з метою адаптації до ґрунтово-кліматичних умов України. Тепер ми маємо значні напрацювання у цьому плані і хочемо поділитись ними.

 

 

Що являє собою проект «Технологія In-Furrow в Україні»?

 

Проект є новим для українського ринку явищем – поєднанням сучасних медійних і комунікативних технологій. Ідея його створення є логічним продовженням зростаючого інтересу українських аграріїв до технології внесення стартових добрив під час посіву.

 

Наразі учасникам доступні сайт, створений як інтернет-платформа для поширення інформації теоретичного і практичного характеру; група у Facebook, де є можливість обговорити питання, що стосуються технології ін-фуроу; канал у Telegram і спільнота у Viber, де можна прочитати анонси і короткі повідомлення про останні публікації, рекомендації і обговорення технології.

 

 

Які саме матеріали будуть доступні учасникам ринку?

 

Проект наразі знаходиться на початку свого розвитку. На сайті розміщені матеріали наших напрацювань, які будуть постійно поповнюватися. У соціальних мережах ведеться обговорення набутого практичного досвіду. У майбутньому планується проведення тематичних семінарів, днів поля та інших заходів, які допоможуть якнайповніше висвітлити інформацію стосовно теми Проекту.

 

 

На кого розрахований проект – аграрії, постачальники добрив, постачальники техніки?

 

Проект, в першу чергу, розрахований на аграріїв, які зможуть у неупередженій формі знайти цікаву для себе інформацію, що допоможе їм зорієнтуватись на ринку і створити своє власне уявлення про переваги технології ін-фуроу.

 

Головна перевага проекту у тому, що конкретні технологічні рішення для реалізації технології ін-фуроу розміщуються на одному ресурсі, звідки вже можна перейти на офіційний сайт Партнерів і отримати більш детальну інформацію.

 

 

Яка роль кожного із учасників проекту?

 

Проект не є рекламною акцією, головна його мета – створити інформаційний ресурс, який дозволить споживачам знайти цікаву для себе інформацію на одній площадці.

 

Ідея партнерства полягає у тому, аби кожен з учасників Проекту зміг представити аграрію свої конкретні рішення, які вони мають для технології ін-фуроу. Зокрема, компанія KERNEL як учасник проекту має значний досвід впровадження технології in-furrow в широку виробничу практику і знайомить інші агропідприємства з особливостями цієї технології в рамках масштабного довгострокового проекту OpenAgribussines, поряд з іншими аспектами своїх агротехнологій.

 

Аграрні підприємства, які мають широкий досвід з впровадження технології ін-фуроу у практику, можуть долучитись до проекту та поділитись своїми надбаннями і результатами. Зокрема, досвідом застосування стартових добрив NPK у поєднанні з мікроелементами, мікробними та немікробними біостимуляторами, фунгіцидами та інсектицидами. За такого комплексного поєднання рішень технологія ін-фуроу набуває ще більших переваг.

 

 

Чи є у Проекту практична сторона, окрім теорії? В якій формі вона буде здійснюватися?

 

Звичайно, адже сам Проект і створений як єдина площадка для комунікації щодо технології ін-фуроу. Проект пропонує загальний огляд конкретних рішень для впровадження, і організатори проекту відкриті до обговорення та консультацій з усіх питань, які виникатимуть.

 

Інфоіндустрія

 

 

 

 

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry