Он-лайн калькулятор допоможе розібратись скільки внести добрив

Чи хотіли б ви самостійно використовувати дані, отримані з агрохімічного аналізу ґрунту? Які добрива та скільки потрібно внести саме під вашу культуру?

Багато питань, особливо коли змінились умови (посівний матеріал, строки сівби, вологість грунту). На більшість запитань є відповіді у Українського проекту бізнес розвитку плодоовочівництва.

Проект підготував Он-лайн калькулятор та відео для навчання користувачам. Крім того, спеціалісти проекту із задоволенням допоможуть аграріям розібратись в ньюансах.

Таких наприклад, як правильно приготувати бакову суміш з обраних добрив? Коли рослина потребує найбільше тих чи інших добрив?

Долучитись до результатів розробки спеціалістів проекту UHBDP можна за посиланням.

Тепер ви зможете точніше розрахувати об’єми та строки внесення добрив якщо в них є потреба. Калькулятор покаже, чи можна змішувати добрива, що ви обрали. Обирайте з переліку вашу культуру, введіть дані по вашій ділянці та дізнайтеся, чи потребує ваша земля додаткового підживлення.

І хоча калькулятор знаходиться на стадії тестування, він вже цікавий аграріям України. Все ж слід зважати, що результати можна розглядати як попередні рекомендації, а не остаточне керівництво до дії.

Гарних врожаїв нашим аграріям!

Інфоіндустрія за матераілами UHBDP