Основные события на рынке удобрений, СЗР и семян за неделю

Изложены основные наиболее актуальные события на  мировом и отечественном рынках удобрений, средств защиты растений и семян в период с 15.07.19 по 19.07.19.

 

Новости рынка удобрений

 

ОПЗ возобновит работу в августе

ИА «Инфоиндустрия» сообщает о дате запуска «Одесского припортового завода» в августе. По словам представителя ОПЗ, 1 августа ожидается запуск завода. Поставщиком природного газа станет компания «АГРО ГАЗ ТРЕЙДИНГ». Предварительная дата пусковых работ — 22 июля 2019 года.

Контракт на поставку газа и производство продукции по давальческой схеме подписан 15 июля 2019 года. По предварительной информации, завод планирует проработать по данному контракту не менее 4 месяцев.

 

Успешно завершен остановочный ремонт в АО “ДНЕПРАЗОТ”

15.07.2019 года в АО “ДНЕПРАЗОТ” завершены пусковые операции и цеха синтеза аммиака №1-Б, карбамид-1, карбамид-2 включены в работу. С 6 июля азотная группа цехов “ДНЕПРАЗОТ” была остановлена для проведения ремонтных работ, которые были выполнены согласно установленному графику.

 

Индия закупает 1,7 млн тонн карбамида

Через тендер компания Metals & Minerals Trading Corporation of India (MMTC) закупит 1 693 тыс. тонн приллированного и гранулированного карбамида. Из общего объема около 1,2 млн тонн продукции будет поставлено на Западное побережье и около 0,5 млн тонн – на Восточное. MMTC заплатит 295,97 долл. США/т, CFR за поставку на Западное побережье и 292,63 долл. США/т, CFR за товар на Восточное. Поставщики Персидского залива, предлагавшие продукцию на условиях FOB, приняли предложенную индийской компанией цену 283,47 долл. США/т.

 

ГМЗ в Лермонтове увеличит производство сульфата калия

Гидрометаллургический завод (ГМЗ) — в 2020 году модернизирует линию производства одного из видов удобрений — сульфата калия. Это позволит увеличить объем производства почти в девять раз.

«В результате объем производства вырастет со 120 до 1 тыс. т в месяц, а вместо опытно-промышленной установки появится полномасштабная производственная линия», — сообщили в пресс-службе компании.

 

Новости рынков СЗР и семян 

 

Методика проведення апробації насінницьких посівів

Під час огляду було визначено рівень сортової та видової чистоти насінницьких посівів пшениці озимої, встановлено кількість продуктивних стебел, наявність культурних рослин, насіння яких важко відокремлюється від основної культури, бур’янів, хвороб та шкідників.

Представникам відділу також було продемонстровано досліди, в ході яких вивчаються продуктивність і пристосованість різних сортів пшениці озимої, вівса, льону олійного, сафлору вітчизняної селекції залежно від грунтово-кліматичних умов регіону, й лабораторію агротехнологій, головним завданням якої є визначення показників якості насіння та товарного зерна.

 

 

В українських аграріїв збільшився вибір інструментів для реалізації власної продукції

Компанія ALFA Smart Agro продовжує розвивати напрямок трейдингу агропродукцією і цього сезону запроваджує новий інструмент – укладання договорів в іноземній валюті.

Для сільгоспвиробника це означатиме поставку в режимі експорту. Якщо підприємство бажає експортувати продукцію, але не має досвіду, фахівці ALFA Smart Agro нададуть вичерпну інформацію та підтримку.

Департамент трейдингу сільськогосподарською продукцією ALFA Smart Agro було створено минулого року. За цей час залучено до співпраці близько 400 компаній. Найбільшу частку у структурі продажів займають кукурудза 3 класу та фуражна пшениця, однак працюють і з іншими культурами зернової, олійної та бобової груп, а також з деякими нішевими культурами.

 

На Луганщині нашестя сарани

Інформація про заліт зграї сарани з території лінії розмежування до Головного управління Держпродспоживслужби у Луганській області надійшла від т.в.о. голови Валуйської сільської ради 12 липня 2019 року.

Фахівці управління фітосанітарної безпеки негайно обстежили територію. Відібрані зразки комах-шкідників були направлені до Державної установи «Луганська обласна фітосанітарна лабораторія» для визначення видового складу.

13 липня відбулося екстрене засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТБНС) за участю представників Держпродспоживслужби в Луганській області, Департаменту агропромислового розвитку Луганської ОДА, Станично-Луганської районної державної адміністрації, Станично-Луганського РВ ГУ МНСУ в Луганській області, Головного управління Держгеокадастру у Луганській області для прийняття відповідних рішень та негайного реагування на ситуацію.

Згідно з результатами ентомологічних досліджень та висновком фітосанітарної експертизи Луганської обласної фітосанітарної лабораторії від 15.07.2019№ФЛ12/000735-В вид комах ідентифіковано як сарана перелітна, основні резервуарні популяції якої широко представлені в Україні та розмножуються в заплавних луках річок та озер. При сприятливих умовах відповідні комахи переходить до стадної форми розвитку.

 

У вантажі з насінням льону виявлено карантинний організм

Карантинний організм, який був відсутній на території України – Амброзія трироздільна в ході проведення гербологічної експертизи була виявлена в насінні льону імпортованого з Російської Федерації на технічні цілі від партії 22 т.

Відповідно до вимог Міжнародного Стандарту з фітосанітарних заходів №13 спеціалістами управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби  в Житомирській області складено нотифікаційне повідомлення, вантаж повернуто до країни-імпортера.

 

Витік хімікатів у річку Рось завдав значних збитків

На підставі наданих матеріалів правоохоронними органами Інспекцією, згідно Методики розрахунку розмірів відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів, проведено розрахунок розміру відшкодування збитків, загальна сума яких становить 9 328 617 ( дев’ять мільйонів триста двадцять вісім тисяч шістсот сімнадцять) грн. 98 коп.
Нагадуємо, що 09.06.2019 року біля с. Збаржівка Погребищенського району Вінницької області, в наслідок дорожньо-транспортної пригоди виникло загорання автомобіля. В результаті пожежі було пошкоджено вантаж автомобіля, а саме тару, в якій знаходились засоби захисту рослин. Як наслідок хімічні речовини потрапили у водний об’єкт що розташований на річці Фоса, що є притокою р.Рось.
Зазначені матеріали направлені до Погребищенського відділення поліції Калинівського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області.

 

 

Инфоиндустрия