OSTCHEM готовий працювати за давальницькою схемою на сєвєродонецькому «Азоті»

ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот», що входить в группу OSTCHEM, розраховує випускати нітрат амонію, користуючись давальницькою сировиною. Інфоіндустрія припускає, що мова йде про аміак. 

 

17 січня заступник голови облдержадміністрації Юрій Клименко відвідав ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот». Під час зустрічі з головою правління підприємства Леонідом Бугайовим обговорювались питання відновлення виробничої роботи підприємства, погашення заробітної плати тощо. У зустрічі взяв участь директор Департаменту регіонального розвитку, промисловості, енергетики та енергозбереження облдержадміністрації Сергій Шелест.

 

Зокрема, повідомлено, що найближчим часом на «Азоті» планується відновити виробництво аміачної селітри з давальницької сировини, а згодом запустити повний цикл виробництва аміачних добрив.

 

Це дозволить розрахуватися з боргами за електроенергію, погасити заборгованість із заробітної плати та інше.

 

Як відомо, з заводами групи OSTCHEM раніше співпрацював за давальницькою схемою «Аграрний фонд». Але тоді Фонд закуповував природний газ для переробки у міндобрива. У даному випадку мова йде, вочевидь, про аміак.

 

Інфоіндустрія за матеріалами loga.gov.ua