Після тривалої паузи запустився Сумихімпром

Гігант і єдиний виробник двоокису титану в Україні які належить державі (в управлінні ФДМУ) запустив на цьому тижні виробництво після тривалої паузи.

Завод більше 10 років знаходився в управлінні компаній, які були пов’язані із GroupDF, але після виходу групи ще в минулому році, тільки весною 2024 року було закуплено сировину та розпочато виробництво першої продукції. Першу товарну продукцію – сульфат амонію було отримано вже на цьому тижні, 21-22 квітня 2024 року. Товар вже відвантажується покупцям за ціною 13800 грн/т, біг бег, зі складу заводу.

Поки що відомо, що в планах заводу виробляти азотно-фосфорні та комплексні трикомпонентні добрива. Відомо, що виробник вже закупив аміак та сірку, та знаходиться на стадії закупки фосфоритів та калійних руд для виробництва добрив. Наразі, нове керівництво підприємства відкрито для співпраці із дистриб’юторами та партнерами заради відрождження титанового гіганта.

Про плани та розвиток виробництва ми зможемо запитати керівництво заводу на Уманській Агрохімічній Конференції 30 травня 2024 року.

Інфоіндустрія

 

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry