Пізнавальна екскурсія в рамках VІI-го Київського агрохімічного форуму: Добрива, ЗЗР, Насіння

Запрошуємо Вас 28 лютого – 01 березня 2019 року взяти участь щорічному «VІI Київському агрохімічному форумі. Добрива, ЗЗР, Насіння». В рамках форуму 01 березня 2019 року відбудеться  пізнавальна екскурсія до  міжнародної  насіннєвої компанії MAS Seeds.

Знайдіть можливість та час і не пошкодуєте матимете можливість першими почути  і побачити цікаву і корисну інформацію від представників  MAS Seeds. Будучи повністю представленою в  Європейському Союзі, 10 років тому MAS Seeds розширила ареал бізнес-активності на територію України. За цей час компанія відкрила в Україні закордонну філію, збудувала надсучасний насіннєвий завод, науково-дослідну станцію, створила виробничий кластер з вирощування насіння. В 2018 році MAS Seeds продовжує реалізацію своєї стратегії в Україні.  1 червня 2018 року поблизу Києва відкрито нову науково-дослідну станцію та новий офіс філії MAS Seeds в Україні.

MAS Seeds –  це міжнародна насіннєва компанія з торговельний оборотом 140 мільйонів євро в рік, що спеціалізується на селекції гібридів ключових польових культур, виробництві та постачанні сільгоспвиробникам насіння  преміум-класу. MAS Seeds є одним з лідерів з виробництва насіння кукурудзи і соняшнику преміум-класу у Європі. Виробничі  потужності насіннєвих заводів компанії складають близько 2,5 мільйони посівних одиниць насіння, вирощування гібридного та сортового насіння відбувається на площі 25 000 га. Дві третини продукції компанії виробляються у Південно-Західному регіоні Франції.

 

MAS Seeds є невід’ємною частиною надзвичайно глобалізованого ринку насіння. Комерційна діяльність MAS Seeds відбувається у 40 країнах світу, компанія має 12 закордонних філій, в яких працюють 50% її співробітників. Коріння компанії знаходиться на південному заході Франції. Це одна з головних переваг MAS Seeds, адже дана територія відома на весь світ якістю насіння, що тут вирощується та виробляється. Франція – це країна, що посідає перше місце у світі, як експортер насіння, а Південно-Західний регіон Франції займає перше місце з експорту насіння в Європі.

MAS Seeds є складовою Кооперативної групи MAÏSADOUR –  головної сільськогосподарської групи Півдня Франції з річним  торговельним оборотом в  1,4 мільярди євро. Власниками Кооперативної групи MAÏSADOUR є кілька тисяч французьких фермерів. MAS Seeds і Група MAÏSADOUR разом розвивають агрономічні та цифрові сільськогосподарські проекти та надають сільгоспвиробникам виробникам інноваційні послуги в усіх галузях сільського господарства.

 

 

 

З більш детальною інформацією про захід та умови  участі  можна ознайомитись на сайті euroagrochem.com та за телефонами +38-097-333-74-38

Програма заходу може доповнюватись цікавими темами та спікерами слідкуйте за новинами.

Дякуємо за співпрацю та професійне надання допомоги у даному заході  Насіннєвій асоціації України.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry