Пластівці ТМ «Добродія» перемогли у конкурсі «Кращий товар Чернігівщини»-2021

 За результатами конкурсу «Кращий товар Чернігівщини»-2021, який щороку проводить Чернігівська обласна державна адміністрація, продукція ТМ «Добродія» перемогла у номінації «Продовольчі товари». 

Серед продуктів, які брали участь в конкурсі, перемогли всі чотири: «Пластівці вівсяні «Супер Геркулес» ТМ Добродія 700 г», «Суміш пластівців з 7-ми злаків ТМ Добродія 700 г», «Каша вівсяна з чорницею ТМ Добродія 40 г» та «Пластівці вівсяні швидкого приготування з насінням льону «ОМЕГА» ТМ San Grano 500 г».

До участі у конкурсі були запрошені суб’єкти малого і середнього підприємництва, які зареєстровані та займаються виробництвом продовольчих та непродовольчих товарів на території Чернігівської області. ТОВ «Добродія Фудз» вперше взяла участь у конкурсі «Кращий товар Чернігівщини» та отримала всі нагороди одразу.

«Усі чотири продукти, які ми подавали на конкурс, заслуговують свої нагороди. Нашу продукцію полюбляють українські споживачі, що для нас є великим визнанням і підтвердженням того, що ми якісно робимо свою справу. Надалі ми продовжимо радувати їх новими смаками і новими продуктами», – зазначила Ірина Брославцева, директор компанії «Добродія Фудз».

 

Довідка

ТМ «Добродія» – один із лідерів серед торгових марок вівсяних пластівців в Україні. Продукція ТМ «Добродія» виготовляється на повністю автоматизованому сучасному виробничому комплексі в Чернігівській  області. Це одне з найпотужніших підприємств із виготовлення пластівців із зернових культур і продуктів на їх основі в Європі.

ТМ «Добродія» представлена в найбільших національних торгових мережах України, а також експортується до понад 30 країн світу (ЄС, Китаю, Азії, Африки, Ізраїлю, Молдови та ін.).

Реалізацію продукції під ТМ «Добродія» і San Grano здійснює Торговий дім «Добродія Фудз», що входить до складу національної агропромислової групи Agricom Group.

Інфоіндустрія