Податкова почала тиснути на Миколаївські активи групи Прометей

На початку 2024 року одна з компаній групи “Прометей”, а саме ТОВ “Явкино Холдинг” перейшла на обслуговування в управління ДПС по роботі з великими платниками податків. На жаль, відразу почалися проблеми з відшкодуванням ПДВ з надуманих, за думкою компанії, причин.

Одна з них – це звинувачення компанії в наданні певних послуг, які компанія ніколи не надавала. На даний момент сума відшкодування ПДВ становить близько 20 млн. грн.

На сьогодні, з 22 лютого, податкова служба відмовляється вести офіційний контакт з компанією та вводить підприємство в стан “ризиковий”, що впливає не лише на роботу компанії, а й на діяльність наших постачальників, які являються пріоритетом для компанії в підтримці малих та середніх фермерських господарств по всій країні, що не мають можливості самостійно здійснювати експорт.

Однак через блокування відшкодування ПДВ, “Явкино Холдинг” не зможе оплачувати товар цій категорії господарств, що потягне за собою серйозний економічний удар по сфері сільськогосподарського виробництва. 

Незважаючи на складну економічна ситуацію в Україні, яка створює перешкоди для ведення операційної діяльності, особливо для експортерів аграрної продукції (обмеженні можливості українських портів, заборону вільного експорту до сусідніх країн, та постійні перешкоди з боку російської федерації) група компанії “Промемтей” продовжує активно працювати та розвивати аграрний бізнес. 

Наразі компанія намагається зрозуміти дії з боку ДПС, виникає питання – це спроби схилити компанію до певних домовленостей чи штучно зруйнувати бізнес? 

З боку “Явкино Холдинг”, наступним кроком буде звернення за захистом своїх інтересів до суду, офісу президента, офісу генерального прокурора та оприлюднення неправомірних дій певних чиновників.

Довідка Інфоіндустрії: Явкино Холдинг зараєстровано 20.10.2020, Уставний капітал компанії 205 988 702,72 грн. Основний вид діяльності: Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин.

За матеріалами групи компаній “Прометей”

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry