Польські урядовці нарешті погодилися з тим, що наша агропродукція не потрапляє на їхній ринок

Про це в інтерв’ю виданню «РБК-Україна» повідомив віцепрем’єр-міністр з відновлення України—міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков, пише Rail.insider із посиланням на Укрінформ.

«Український експорт, який йде транзитом через Польщу, зменшився до 350–370 тис. т. Все інше у нас іде Чорним морем, Дунаєм. Тобто ніяких загроз для ринку Польщі наша агропродукція не несе. І є вже офіційне підтвердження польських урядовців, нарешті вони погодилися з тим, що наша аграрна продукція не потрапляє на їхній ринок, вона транзитом проходить далі», — сказав урядовець.

Він зазначив, що українська сторона намагається комунікувати з польським суспільством, зокрема з польськими фермерами, через усі можливі механізми: асоціації, медіа, послів, щоб донести до них інформацію про структуру українського експорту.

Як повідомлялося раніше, з 9 лютого на території Польщі біля кордону з Україною тривають блокади фермерами доріг, які ведуть до пунктів пропуску. Головними вимогами протестувальників є заборона імпорту української агропродукції та відмова Польщі від європейського зеленого курсу.

 

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry