Потужний вибух на хімічному заводі Китаю

У хімічному промисловому парку Сяншуй в місті Янчен на сході Китаю 21 березня стався вибух, в результаті якого загинули 6 осіб, а 30 отримали серйозні поранення.

Вибух на заводі з виробництва пестицидів був настільки сильний, що зафіксовано навіть локальний землетрус магнітудою 2,2.

Робітники, що знаходилися а цей момент на підприємстві, виявилися в справжнісінькій пастці: ударна хвиля виявилася руйнівна, і багато людей були поранені. Очевидці розповідали, що робочі виходили з заводу закривавлені, а в сусідніх з заводом житлових будинках повилітали шибки.

За даними Міністерства з надзвичайних ситуацій, за станом на 17.00 було врятовано 31 чоловік, роботи тривають. В гасінні пожежі беруть участь 86 пожежних машин і більше 900 рятувальників, а також експерти, які визначають придатність використання питної води в районі аварії. Також не виключена загроза екологічної катастрофи.

На даний момент кількість загиблих унаслідок вибуху на заводі з виробництва пестицидів на сході Китаю зросла до 47. Ще 640 людей дістали поранення, передає reuters.com

Інфоіндустрія за матеріалами xinhuanet.com

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry