Повноліття Хімагромаркетинг

Вчора компанія «Хімагромаркетинг» відзначила 18-ту річницю бренду.

За 18 років наполегливої ​​праці бренд «Хімагромарктеінг» виріс і розвинувся у впізнавану торгову марку, компанія накопичила досвід, і немаленький список досягнень і перемог. Бренд «Хімагромарктеінг» починався з невеликої компанії, тепер же це компанія з міжнародним ім’ям, якій довіряють свої врожаї як найбільші агрохолдинги, так і невеликі фермерські господарства! А наукові консультанти і торгові представники компанії – висококваліфіковані фахівці, з якими співпрацюють сільгоспвиробники і цілком довіряють отриманим рекомендаціям.

«Хімагромаркетинг» надає широкі можливості для розкриття власного потенціалу та кар’єрного зростання своїх співробітників. А готовність і здатність нашої команди плідно працювати, розвиватися, вчитися новому – запорука довгострокового успіху компанії, тому ми створюємо максимально сприятливі умови для розкриття їх потенціалу. Кожен співробітник «Хімагромаркетинг» своєю сумлінною працею сприяє розвитку і процвітанню компанії, залучений і зацікавлений в нових досягненнях. Ми вітаємо появу в своїх рядах фахівців, чия енергія і професійні знання сприятимуть досягненню успіху і амбітних цілей.

З кожним роком компанія зростає і досягає нових поставлених цілей, так за останні кілька років ми відкрили більше 13-ти нових складів по всій території України, вийшли на новий міжнародний ринок засобів захисту рослин Казахстану, постійно розширюємо асортимент продукції, дивуючи наших споживачів новинками, ексклюзивними продуктами та інноваційними біопрепаратами.

Компанія «Хімагромаркетинг» невпинно ставить перед собою нові цілі і на даний момент одним з найбільш актуальних напрямків розвитку компанії є активна підтримка органічного виробництва. Зважаючи на нагальну необхідність збереження навколишнього середовища і забезпечення населення якісними продуктами харчування без шкоди навколишньому середовищу, компанія вивела на ринок 2 нових біопрепарати – Бактолайв Сід та Ендоспор ДМ, які дозволені для застосування в органічному виробництві, а також працюємо над реєстрацією ще 3-х нових біопестицидів.

Інфоіндустрія за матеріалами himagro.com.ua