Про контроль за транскордонними перевезеннями небезпечних відходів та їх утилізацією

19 лютого Кабінет Міністрів України нарешті опублікував постанову №1212 «Про внесення зміни до пункту 11 Положення про контроль за транскордонними перевезеннями небезпечних відходів та їх утилізацією/видаленням».

Ще 21 листопада Кабінет Міністрів  підтримав позицію Мінприроди та схвалив  зміни щодо контролю за транскордонним перевезенням небезпечних відходів та їх утилізацією.

Тепер Мінприроди видаватиме відповідні документи на здійснення транскордонного перевезення непридатних засобів захисту рослин на утилізацію, тобто висновок та повідомлення, які дозволятимуть відповідній компанії це здійснювати, не залежно від наявності в Україні потужностей для утилізації небезпечних відходів.

Документи видаватимуть протягом 10 робочих та 60 календарних днів відповідно.

З 19 лютого (дати опилюднення постанови) офіційно діють зміни до пункту 11 “Положення про контроль за транскордонними перевезеннями небезпечних відходів та їх утилізацією/видаленням”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2000 р. № 1120 (Офіційний вісник України, 2000 р., № 29, ст. 1217).

Детальніше про проблеми утилізації ЗЗР в Україні можна буде дізнатись 28 лютого на  VIІ Київському агрохімічному форумі.”Добрива, ЗЗР, Насіння”, де Віктор Погорілий, координатор агрохімічного комітету ЄБА, розповість про утилізацію непридатних пестицидів та тари з під них.

Інфоіндустрія за матеріалами kmu.gov.ua

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry