Пропозиція у відновленні лісосмуг

Громадська організація «Peli can live» в рамках проєкту «Лісосмуги життя» повідомила, що знаходиться в пошуках місця для посадки полезахисної лісосмуги восени 2024 року та надійного партнера, який буде дбати про неї, передає інформаційна агенція «Юг.Today».

«Друзі, якщо вам потрібно відновити/створити нову лісосмугу і є потреба допомогти з посадковим матеріалом та організацією заходу, пишіть, будь ласка, нам на пошту [email protected] або у нашу групу #ЛісосмугиЖиття в приватні повідомлення», – зазначили у дописі.

Серед обов’язкових умов було зауважено, що висаджують тільки місцеві види дерев та кущів, а дерева після висадки передаються на баланс землевласника територіальної громади чи фермерського підприємства тощо. З боку партнера має здійснюватися обовʼязковий полив лісосмуги протягом трьох років та забезпечення поливу під час висадки, а також поширення фотографій для публікацій #ЛісосмугиЖиття.

Варто зазначити, що висадка здійснюється на території, де не відбувалося бойових дій та не була під окупацією.

Довідково: проєкт «Лісосмуги життя» був запущений ГО «Peli can live»  у 2019 році, та націлений на відновлення існуючих лісосмуг й закладання, висаджування нових.

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry