Результати проведення фітосанітарнного моніторингу на території України

Інформація щодо виявлення карантинних організмів при проведенні фітосанітарного моніторингу за період з 28.06.2018 р. по 06.07.2018 р.За останній тиждень при проведенні моніторингу та інвентаризації старих вогнищ карантинних організмів фітосанітарними інспекторами виявлені обмежено поширені в Україні карантинні організми:

В 1-му районі Івано-Франківської області на площі 1,1 га, Кіровоградській області (1-му районі) на площі 6 га та в Харківській області (1-му районі) на площі 1 га виявили Американського білого метелика (Hyphantria cunea Drury).

Рак картоплі (Synchytrium endobioticum (Schilbersky) Percival) виявили в Івано-Франківській області (3-х районах) на площі 4,45 га та в Чернівецькій області (1-му районі) на площі 7,59 га.

Амброзія полинолиста (Ambrosia artemisiifolia L.) вегетує одразу в чотирьох областях: Івано-Франківській області (1-му районі на площі 5 га), Закарпатській області (1-му районі та м. Хуст на площі 0,11га) Тернопільській області (2-х районах на площі 3 га) та Харківській  (5-ти районах на площі 23,74 га).

Повитиця польова – (Cuscuta сampestris Yunck.):

в Кіровоградській області (1-му районі) на площі 0,01 га;

в Харківській області (3-х районах) на площі 0,09 га.

На території чотирьох областей поширена Золотиста картопляна нематода (Globodera rostochiensis (Wollenweber) Behrens) – Івано-Франківській області (3-х районах) на площі 1,26 га; Тернопільській (1-му районі на площі 3,36 га) і Чернівецькій (1-му районі на площі 0,61 га)

в Чернігівській області (2-х районах) на площі 9,14 га.

Актами обстеження на встановлення фітосанітарного стану засвідчено факт виявлення карантинних організмів, видані розпорядження на застосування фітосанітарних заходів для їхнього знищення, а також визначено порядок переміщення об’єктів регулювання в карантинних зонах та за їх межі.

Інфоіндустрія за матеріалами consumer.gov.ua

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry