Рік простою і СУМИХІМПРОМ знову в строю

Державне підприємство «СУМИХІМПРОМ» відновлює роботу після року простою.  Виробничий план – виготовлення 200 тис. тонн складних добрив за пів року діяльності.

28 лютого, 2023. Суми. Україна. – ПАТ «Сумихімпром» розпочав поетапне відновлення після вимушеної зупинки діяльності підприємства з минулого року. Через початок повномасштабної війни, потрапляння снарядів на територію заводу та пошкодження окремих об’єктів підприємство простоювало майже пів року.

«Ми завершили відновлювальні роботи, капремонти та вже у квітні запускаємо базові цехи підприємства. Запрацює весь технологічний цикл. Ми завантажуємо в повному обсязі цехи з випуску мінеральних добрив, пігментів та сірчанокислотне виробництво. Вже у квітні наші потужності зможуть щомісячно виробляти 20-25 тис. тонн добрив на місяць, з поетапним збільшенням об’ємів до 35 тис. тонн на місяць, близько 1800  тонн двоокису титану та 35-40 тис. тонн сірчаної кислоти в місяць», наголосив виконавчий директор ПАТ «Сумихімпром» Володимир ВОЛКОВ під час наради Союзу хіміків України.  

 За словами очільника «Сумихімпрому», на найближчі місяці вже сформовано значний пакет замовлень. Він переконаний, що запуск виробництва добрив є надзвичайно важливим для українського аграрного сектору та економіки в цілому.

 «Це питання продовольчої безпеки країни. Ми маємо виконати виробничий план, який передбачає випуск понад 200 тис. тонн складних добрив протягом пів року. Україна має розраховувати на власне виробництво. Війна продемонструвала, що імпортери  не завжди вчасно поставляють добрива при тих ризиках, які були і є в Україні. Ми маємо бути надійним плечем для аграріїв», –  каже Волков.

 Володимир Волков також наголосив, що «Сумихімпром» не планує звужувати асортимент добрив, який буде запропоновано аграріям.

«Наша виробнича програма добрив налаштована під попит українських аграріїв. Ми будемо випускати весь класичний асортимент високоефективних гранульованих NPK та NP добрив, що містять всі основні живильні елементи. Ми в змозі виготовити добрива із заданими стандартними властивостями у повній відповідності до потреб клієнтів», – зазначає ВОЛКОВ.

ДОВІДКА: ПАТ «Сумихімпром» – одне з найбільших вітчизняних підприємств з випуску складних мінеральних добрив, двоокису титану, сірчаної кислоти та інших видів продукції неорганічної хімії.  Підприємство входить до трійки бюджетоутворюючих підприємств міста Суми та області, та виробляє понад 30 марок NPK-добрив з різним співвідношенням поживних речовин для різних ґрунтових та кліматичних зон.

Інфоіндустрія за матеріалами Прес-служби ПАТ «Сумихімпром»

 

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry