Рівнеазот знову запустив виробництво після двохмісячного ремонту

Рівнеазот завершив модернізацію та відновив роботу ключових цехів з виробництва мінеральних добрив  

14 червня, 2024 в Рівному запущені цехи ПрАТ «Рівнеазот», що входить до азотного бізнесу Group DF. Це базові цехи з виробництва мінеральних добрив – цех аміаку (А-2), цех неконцентрованої азотної кислоти та цех з виробництва аміачної селітри. Завод перебував в ремонті з 14 квітня 2024 року.

Потужність запущеної лінії аміаку – 650 тонн аміаку/добу, неконцентрованої азотної кислоти – 1000 тонн азотної кислоти/добу. Цех аміачної селітри буде працювати по максимальній потужності лінії аміаку, тобто мінімум 40 тис. тонн селітри на місяць.

«Після завершення планової ремонтної кампанії завод успішно перезапущений. Можемо з впевненістю сказати, що до нового високого сезону ми підготувались. Ми провели тестування продукції після модернізації виробництва – якість повністю відповідає стандартам. Продукція відвантажується замовникам по всій країні, підприємство набирає обертів пропорційно зростанню попиту. Всі наші логістичні можливості залучені по максимуму для швидкої доставки продукції нашим покупцям відповідно до укладених угод. Переконаний, всі контракти буде виконано чітко та в строк. Так само, як і під час попередньої посівної», – коментує Михайло ЗАБЛУДА, Голова Правління ПрАТ «Рівнеазот».

Під час весняно-літньої кампанії 2024 на «Рівнеазоті» було відновлено роботу агрегату підготовки синтезу газу та модернізовано агрегат синтезу аміаку. Усі роботи були здійснені в межах інвестиційної програми OSTCHEM, що стартувала два роки тому та супроводжується значними інвестиціями в основні фонди заводу. Мета інвестицій в CAPEX – оптимізація витратних коефіцієнтів, скорочення втрат різних видів енергії та відповідно покращення показників собівартості готової продукції.

ПрАТ «Рівнеазот» входить в азотний холдинг OSTCHEM, який об’єднує підприємства азотної хімії Group DF. Це перше підприємство групи, активи якого було придбано в Україні в 2003 році підприємствами, які контролював Дмитро Фірташ. Черкаський Азот, Сєвєродонецьке Об’єднання Азот та Концерн Стирол були придбані в 2010 році кредитними ресурсами, наданими російськими банками.

 

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry