Розмноження та активного розселення гризунів не відмічається

Варто продовжувати відслідковувати чисельність та шкідливість гризунів і за наявності порогової кількості здійснювати винищувальні заходи.
У південних, східних степових (Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Одеська обл.) та деяких лісостепових областях (Київська, Хмельницька обл.) через несприятливі для розвитку мишоподібних гризунів кліматичні умови (коливання температур, відлиги, танення та ущільнення снігового покриву) відбулось затоплення нір шкідників талими водами, що призвело до намокання, переохолодження та загибелі від 6-50%, подекуди в понижених місцях до 80% гризунів.

На 10-33% посівах озимих культур Волинської, Житомирської, Закарпатської, Дніпропетровської, Херсонської областей зберігається 1-3, багаторічних травах, неугіддях 3-5 жилих колоній на гектар.
Захисні заходи залишаються актуальними у вищезазначених та інших областях, де варто продовжувати відслідковувати чисельність та шкідливість гризунів і за наявності порогової кількості (3-5 жилих колоній на гектар) здійснювати винищувальні заходи через внесення в жилі нори родентицидів дозволених до використання на території країни.

Інфоіндустрія за матеріалами consumer.gov.ua

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry