Серіал про землю покажуть на День Незалежності

На День Незалежності відбудеться телепрем’єра сучасної інтерпретацї столітньої української історії з земельною реформою у (майже) головній ролі

24 серпня о 20:00 телеканал “1+1 Україна” покаже серіал “Хазяїн”—сучасну екранізацію комедії видатного українського драматурга Івана Карпенка-Карого. Серіал вироблено компанією “Основа Фільм Продакшн“, його зйомки відбулися до повномасштабного вторгнення.

У центрі сюжету все ще той самий Терентій Пузир, тільки тепер він—власник агрохолдингу і впливовий місцевий «царьок». Цей сучасний мультимільйонер, який вважає себе “хазяїном” землі та людей, маніпулює і залякує своїх співвітчизників, зберігаючи свій вплив і розширюючи своє багатство. Навіть у родині він володіє всім і всіма, бо він – Хазяїн. Він відмовляється від нововведень та прагне залишити свої старі методи ведення агробізнесу: корупцію, незаконну купівлю землі, мізерні платежі за оренду паїв селян, незаконний обробіток «вільної землі». Але в суспільстві і в класичному сюжеті відбуваються зміни—земельна реформа 2020-го року стає перепоною в бізнес – стратегії Пузира. Він з усіх сил намагається врятувати свою міні-імперію, проте селяни та дрібні фермери, зрозумівши нові правила, отримують важіль для відстоювання власних прав. До них приєднується донька Пузира Соня, яка, повернувшись додому з Гарварда, не може погодитися з батьківськими звичаями ведення бізнесу.

Ролі в серіалі виконали відомі українські актори Богдан Бенюк, Віктор Жданов, Ольга Сумська, Катерина Алексєєва, Ілля Пономаренко, Альберт Малик.

У 2021 році оновлена концепція «Хазяїна» стала переможцем конкурсу соціально вагомого контенту PITCHUA3, завдяки чому його творці отримали фінансову та консультаційну підтримку від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry