SGS отримує акредитацію лабораторії ISTA для тестування насіння в Канаді

Лабораторія BioVision SGS в Канаді отримала акредитацію Міжнародної асоціації по випробуванню насіння (ISTA) для забезпечення відбору зразків та тестування великої кількості комерційно важливих насіння.

 

ISTA була заснована в 1924 році з метою розробки та публікації стандартизованих процедур для тестування насіння. Сьогодні, з більш ніж 130 акредитованими лабораторіями по всьому світу, її місія полягає у сприянні міжнародної торгівлі шляхом приведення рівномірності до оцінки якості насіння.

Лабораторія в Шервуд-Парку, Альберта, приєднується до існуючої акредитованої лабораторією ISTA компанії SGS в Брукінгсі, Південна Дакота, США, для створення мережі, яка зручно та ефективно підтримує як місцеву, так і міжнародну насіннєву галузь. SGS в Канаді досягла цього визнання на додаток до інших канадських акредитацій з тестування насіння.

Акредитація ISTA в Sherwood Park охоплює відбір зразків насіння та тестування для генерації міжнародних сертифікатів ISTA Orange International (OIC) та сертифікатів Blue International Seed Sample (BIC). OIC надає інформацію про якість партій насіння, а BIC надає інформацію про пробу насіння. Лабораторія SGS охоплює широкий спектр послуг з тестування ISTA, включаючи тестування чистоти, визначення інших насіння, проростання, життєздатність і вміст вологи, а також визначення маси насіння для насіння, насіння та суміші насіння.

Обсяг акредитації ISTA включає відбір і тестування:
Трави
Зернові
Бобові культури
Імпульси
Овочі
Квіти
Інші сільськогосподарські культури (напр. види капустяні).

Придбаний компанією SGS у 2017 році, компанія BioVision має більш ніж 20-річний досвід у тестуванні для торговельних та дослідницьких організацій насіння. Використовуючи три лабораторії в західній Канаді, команда спеціалізується на тестуванні насіння для чистоти, проростання, життєздатності, здоров’я насіння, хвороб і молекулярного і рисового тестування до канадських і AOSA стандартів.

Інфоіндустрія

за матеріалами news.agropages.com

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry