Що треба враховувати під час розробки системи крапельного зрошення

Під час розробки, проектування та монтажу системи поливу, необхідно чітко розуміти, що нам потрібно для досягнення максимального результату. На сьогоднішній день до розробки системи крапельного зрошення почали відноситися з відповідальністю та розумінням.

ТОВ “Профполив”, як високотехнологічна компанія, яка може запропонувати широкий спектр робіт в цьому напрямку, завжди наполягали на ефективних та практичних системах крапельного зрошення.

 

В таких системах проаналізовані та враховані всі вимоги і потреби агронома, гідротехніка: норма поливу під необхідну культуру, схема поливу ділянки, рельєф місцевості, джерело водозабору, прокладання трубопроводів та вся інфраструктура управління і обслуговування системи зрошення.

Тільки після аналізу всіх показників, розрахунків та обробки даних, фахівці компанії пропонують завжди інноваційні системи зрошення. Вони включають високотехнологічне автоматизоване насосне та фільтраційне обладнання відомих світових брендів, а також автоматизовані системи керування поливом та фертигацією. При встановленні автоматизації, ви не тільки мінімізуєте людський фактор в процесах роботи системи поливу, а й економите до 30% води,  25%  електроенергії та 30% добрив.

Автоматизована система поливу може управлятися дистанційно з будь-якої точки нашої планети, а за допомогою встановлених датчиків, є можливість відслідковувати технологічний процес поливу та внесення добрив. Протягом всього сезону автоматизована система збирає та зберігає дані (з метеостанції, датчиків тощо) у вигляді таблиць та графіків, які можна  аналізувати і на їхній основі коригувати та складати плани на наступний рік.

Автоматизована система фертигації здійснює автоматичне внесення добрив та контроль показників рН и ЕС води згідно заданих параметрів і паралельно проводить збір та обробку даних. Контролер здатен за допомогою датчиків проаналізувати стан вашої води та самостійно відкоригувати показники і підтримувати їх протягом всього процесу фертигації.

Інфоіндустрія