Символ стійкості у несталі часи

Філія СП«Нібулон» на Дунаї вже відвантажила перший мільйон збіжжя.

Розташована в Ізмаїлі філія «Бессарабська» ТОВ «Сільськогосподарське підприємство «Нібулон» відвантажила на воду понад 1 млн т зернових із моменту запуску у жовтні 2022 року. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію компанії.

Зауважується, що «Бессарабська» — наймолодша філія «Нібулону», що розміщується в місті Ізмаїл на річці Дунай.

«Філію, чиї потужності в потенціалі сягають 300 тис. т на місяць, називають на ринку не інакше як символом стійкості, адже вона забезпечила можливість стабільного експорту «Нібулону» під час війни в умовах несталої роботи «зернового коридору», — наголосили у пресслужбі компанії.

Наразі філія демонструє поступове зростання показників. З січня до травня 2022 року їй вдалося збільшити експорт на 44% — зі 100 до майже 190 тис. т на місяць. У планах філії — дійти до 200 тис. т уже в червні.

У «Нібулоні» зазначили, що зростання експорту стає можливим завдяки планомірним інвестиціям, які мають сягнути 50 млн доларів та спрямовані як на формування вагомих потужностей зберігання філії, так і на переробку зернових на борошно для подальшого експорту продукції з доданою вартістю. Це дуже важливо для дунайського регіону, де відсутні ємності для зберігання й накопичення, що суттєво погіршує вивантаження. Після реалізації інвестиційного проєкту філія зможе відвантажувати до 60 вагонів збіжжя на добу.

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry