Скільки коштуватимуть живі свині у закупівлі найближчого тижня

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» оприлюднив власний прогноз закупівельних цін на 13 – 19 липня 2020 р.: 41–42 грн/кг на свиней живою вагою. Про це повідомляє прес-служба Асоціаціїі “М’ясної галузі”, – розповідає ІА «Інфоіндустрія».

Прогнозні ціни на живця свиней стабільні та незначно коливаються за регіональною ознакою. Переробники відзначають доволі низький попит на свинину, оскільки настрої споживачів і купівельна спроможність українців сприяють вибору дешевших видів м’яса.

Країни Європейського Союзу й інші великі гравці глобального ринку свинини наразі переживають високо турбулентний період, всі наслідки якого важко передбачити. Тимчасове зниження цін на живця свиней на ринку, найімовірніше, стане лише вершиною айсбергу. Китай, який є основним глобальним імпортером свинини, наразі заблокував всі її поставки з понад 20 потужних заводів ЄС, Бразилії, США та Канади, що сформувало надлишкову пропозицію на ринку.

Подробиці про поточну ситуацію на глобальному ринку та про її можливі наслідки для внутрішнього ринку України – у статті “Чому ціни на свиней в Україні знижуються – огляд Асоціації “М’ясної галузі”.

Станом на ранок 09/07/2020 Євростат не опублікував оновлені графіки зміни цін в Євросоюзі та світі.

 

Як повідомляла ІА «Інфоіндустрія», Асоціація «М’ясної галузі» започаткувала Програму розвитку м’ясної індустрії України «Нове свинарство 2025»  реалізація якої у партнерстві із Центром підвищення ефективності в тваринництві сприятиме швидкому досягненню результатів у зниженні собівартості та виході України на конкурентний з основними країнами-експортерами свинини рівень ефективності вирощування свиней.

Асоціація «М’ясної галузі» запрошує організації та підприємства до взаємодії в реалізації Програми «Нове свинарство 2025».

ІА «Інфоіндустрія»

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry