Скоро розпочнеться прийом заявок на бюджетну субсидію

Сьогодні 25-го червня 2024 року, о 10 годині в Державному аграрному реєстрі мав розпочатись прийом заявок на окрему бюджетну субсидію для виробників сільськогосподарської продукції, що мають у власності та/або користуванні до 120 га земель сільськогосподарського призначення. На жаль, процес затягнувся.

Через перебої із енергопостачанням було зірвано подачу заявок до ДАР. Бюджетна субсидія передбачає допомогу для виробників сільськогосподарської продукції з площами до 120 га у розмірі 4 тис. грн на 1 га оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення.

Також 27 червня о 10 годині має розпочатись прийом заявок на спеціальні бюджетні дотації для утримання корів, кіз та/або овець. Передбачається субсидія для аграріїв, які мають у власності від 3 до 100 корів (усіх напрямів продуктивності) передбачається виплата по 7 тис. грн на кожну голову. Аграрії, що утримують маточне поголів’я кіз та/або овець від 5 до 500 голів зможуть отримати субсидію у розмірі 2 тис. грн на одну голову.

Подати заявки на отримання бюджетної допомоги можуть аграрії усіх областей окрім територій, тимчасово окупованих та зони активних бойових дій.

Повідомляє Мінагрополітики.

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry