Сorteva Agrisicence покращила показники продажів

  Міжнародна науково-дослідна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience звітує сильні фінансові результати у другому кварталі та першому півріччі. Зокрема, чисті продажі за перше півріччя 2022 року зросли на 11% в порівнянні з попереднім роком. Органічні продажі за той же період зросли на 14%. Очікується, що чисті продажі становитимуть від 17,2 до 17,5 млрд доларів США станом на кінець 2022 року, а операційна EBITDA — від 2,95 до 3,1 млрд доларів США за той самий період.   Чистий обсяг продажів у першому півріччі 2022 р. зріс на 11% порівняно з попереднім роком за рахунок зростання в обох сегментах. Органічні продажі зросли на 14% за той же період зі збільшенням в усіх регіонах.

Чисті продажі насіння зросли на 3%, а органічні продажі збільшилися на 6% порівняно з минулим роком, при цьому помітне зростання в регіоні EMEA частково компенсується скороченням посівних площ під кукурудзою та обсягів виробництва ріпаку в Північній Америці. Ціна зросла на 7% у всьому світі завдяки продовженню реалізації стратегії компанії «ціна за цінність» та відшкодуванню вищих виробничих витрат.

Чисті продажі засобів захисту рослин зросли на 24%, а органічні продажі збільшилися на 28%, в першу чергу за рахунок Північної Америки і Латинської Америки. Зростання обсягів було зумовлене проникненням нових продуктів, включаючи EnlistTM і гербіцидів ArylexTM, фунгіциду OnmiraTM, а також високим раннім попитом у Латинській Америці. Підвищення цін компенсувало зростання витрат під впливом інфляції у всіх регіонах.

Дохід по ЗПБО та прибуток на акцію (EPS) від діяльності, що триває, склали 1,58 млрд дол. США і 2,16 дол. США за акцію в першій половині 2022 року відповідно. Операційний показник EBITDA склав 2,76 млрд дол. США, що на 17% більше, ніж у попередньому році, завдяки ефективному виконанню цінової політики та зростанню обсягів у всіх регіонах, а також діям щодо підвищення продуктивності, частково нівельованими інфляцією та несприятливими валютними курсами. Операційний прибуток на акцію був 2,61 дол. США за акцію, що на 19% більше, ніж попереднього року.

Менеджмент підвищив прогноз чистої виручки та прибутку на весь 2022. Очікується, що чисті продажі становитимуть від 17,2 до 17,5 млрд доларів США, а операційна EBITDA — від 2,95 до 3,1 млрд доларів США. Очікується, що операційний прибуток на акцію перебуватиме у діапазоні від 2,45 до 2,60 доларів США.

Компанія оголосила про збільшення дивідендів у річному обчисленні приблизно на 7% у третьому кварталі, що відображає постійну зосередженість на поверненні капіталу акціонерам.

За матеріалами rомандb корпоративних комунікацій Сorteva Agrisicence

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry