Спільна праця Corteva та M2i по інсектицидам на основі феромонів

Corteva Agriscience, провідна компанія, яка займається винятково сільським господарством, і M2i, лідер в галузі засобів біологічного захисту рослин на основі феромонів, оголосили про підписання багаторічних глобальних угод щодо дослідження, розробки та глобальної комерціалізації рішень по інсектицидній обробці на основі феромонів.

Дві компанії будуть тісно співпрацювати, щоб вивести на ринок великий портфель семіохімічних продуктів M2i, включаючи продукти на основі феромонів, для спеціальних і просапних культур. Об’єднуючи технології, Corteva і M2i розроблятимуть нові рішення, які допоможуть фермерам боротися зі шкідниками сільськогосподарських культур і продовжити термін дії рослинних інсектицидів. Подробиці угоди не розголошуються.

«Corteva Agriscience прагне надати фермерам широкий вибір засобів боротьби з шкідниками, включаючи продукти природного походження, – повідомила Сюзанн Уоссон, президент бізнесу засобів захисту рослин Corteva Agriscience. – Ми раді працювати з M2i та її унікальними біорозпадними методами внесення препаратів і рецептурами для розробки нових рішень для фермерів». «Протягом лише шести років компанія M2i досягла лідерства в галузі виробництва інсектицидів на основі феромонів – наріжного каменю переходу до більш екологічно чистого і стійкого сільського господарства – і стала світовим еталоном в цьому секторі. Ми раді співпрацювати з таким лідером, як Corteva Agriciscience, оскільки робимо свій внесок у розширення її компетенцій в галузі біологічних способів контролю чисельності шкідників. Ми переконані, що перехід до сталого сільського господарства буде здійснюватися в тісній співпраці з фермерами, завдяки допомозі такого експерта галузі, як Corteva», – заявив Філіп Герра, генеральний директор і голова правління M2i.

Це перші угоди про співпрацю в рамках створення нового глобального портфелю біологічних препаратів Corteva для фермерів, який передбачає розробку біологічних позакореневих і ґрунтових засобів контролю шкідників, ефективного використання елементів живлення, біостимуляторів, рішень для здоров’я ґрунту, а також біодобрив. Феромони забезпечують високоефективну боротьбу з комахами шляхом відлову або порушення шлюбної поведінки у шкідників. Цей цільовий підхід забезпечує практичне рішення для комплексної боротьби зі шкідниками сільськогосподарських культур.

Про Corteva Agriscience

Corteva Agriscience – це публічна, глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка надає фермерам у всьому світі найповніше портфоліо в галузі – включаючи збалансований та різноманітний вибір насіння, засобів захисту сільськогосподарських культур та цифрові рішення, орієнтовані на максимізацію продуктивності для підвищення врожайності та рентабельності. Будучи представленою одними з найвідоміших брендів у сільському господарстві та маючи провідний у галузі портфель продуктів та технологій, що має значні можливості до зростання, компанія прагне працювати з зацікавленими сторонами всієї продовольчої системи, виконуючи своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Corteva Agriscience стала незалежною публічною компанією 1 червня 2019 року. Раніше компанія була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті www.corteva.com.ua

 Про M2i Life Sciences:

Заснована в 2012 році, M2i є французькою промисловою групою, експертом в галузі створення, розробки і виробництва складних молекул. Завдяки дослідницькій лабораторії в Лакка, об’єднаної з виробничим заводом в Салін-де-Жиро і виробничим центром у Парнаку, M2i наростила власну експертизу в галузі використання феромонів для захисту біологічного різноманіття сільськогосподарських культур і благополуччя тварин. Компанія розробляє, виробляє і продає натуральні продукти, які здатні замінити традиційні пестициди. За досягнення в цій галузі М2і була удостоєна 20 нагород, в тому числі Corporate & Environment Award Міністерства екології та сталого розвитку Франції в 2015 році, Green Chemistry Award в 2015, RMC PME в 2016, в 2017 році Європейської бізнес премії по захисту навколишнього середовища, заснованої Європейською комісією, а потім премії П’єра Потьє за досягнення в області хімії для сталого розвитку. У компанії M2i працюють 165 осіб, понад чверть з яких займаються НДДКР, а також 22 патентних сімейства, що захищають її технологічні та інноваційні продуктові лінійки. M2i Life Sciences – це промислова амбіція, яка служить досконалості та інноваціям. Більш детальна інформація на сайті https://www.m2i-lifesciences.com/

За матеріалами компанії Corteva

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry