США змінили вимоги до маркування ціантраніліпролу

Нова етикетка з новими вимогами покликана поліпшити захист зникаючих видів.

Ціантраніліпрол в деяких випадках є єдиним дозволеним неонікотиноїдом, в інших може застосовуватися в суміші зі схожими діючими речовинами. З класу на нікотиноїдів він є одним з найбезпечніших представників.

У 2017 році було визнано, що EPA не проконсультувались з ESA з питань безпеки препаратів на основі ціантраніліпролу, тому реєстрація цих препаратів була призупинена без ануляції для подальшого вивчення впливу діючої речовини на зникаючі види. EPA – Агенство із захисту навколишнього середовища, ESA – Екологічна асоціація Америки.

Тепер локально застосовувати препарат буде неможливо, якщо фермер вирощує у регіоні, який визнаний вразливим. Така заборона вже існувала, але кількість таких локацій була меншою.

Тепер етикетка препаратів буде забороняти їх внесення з використанням форсунок, що дають дрібнодисперсну краплю. Отже це робить неможливими обробки навіть за середнього вітру, також існуватиме і захисна зона довкола водойм. В окремих локаціях необхідно буде створити повітряні буфери, щоб унеможливити потрапляння препарату у дику природу.

Повідомляє AgroPages

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Підпишись на Infoindustry