Святкування Всесвітнього дня бобових

08 лютого 2019 року на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулося святкування  Всесвітнього дня бобових

Організатор: Громадська спілка «Співтовариство виробників і споживачів бобових України»

Співорганізатор: Агробіологічний  факультет НУБіП за підтримки Міністерства аграрної політики і продовольства України.

Присутні:

· в.о. Міністра аграрної політики і продовольства України – Трофімцева О.В.

· Народні депутати України

· Члени правління  Громадської спілки «Співтовариство виробників і споживачів бобових України»

Вчені, професори НУБіП та Національної академії аграрних наук України

·Сільгоспвиробники, агрохолдинги

· Торгові компанії агробізнесу

·Студенти, викладачі Агробіологічного факультету НУБіП

· Представники ЗМІ

· Всього більше 600 учасників

Привітати зі святом приїхала в.о. Міністра аграрної політики і продовольства України  Ольга Трофімцева. Також з привітальним словом виступили – президент Громадської спілки «Співтовариство виробників і споживачів бобових України» Антоніна Скляренко, проректор НУБіП з міжнародної діяльності Вадим Ткачук, голова підкомітету по питанням науки і освіти Верховної Ради України Тарас Кремінь, професор ННЦ «Одеський селекційно-генетичний інститут» Вячеслав Січкар і декан агробіологічного факультету НУБіП Оксана Тонха.

Святкування продовжилося  спільним фото та музичними номерами талановитих студентів університету, а в холі кожний учасник продегустував блюда із бобових: лобіо з чорної квасолі, пиріжки з горохом і сочевицею та гумус. І звичайно, яке свято без подарунків! Всі учасники отримали в подарунок набори бобових ( горох, червона та зелена сочевиця), а також повітряні  кульки з написом  «World Pulses Day» і хештегами #WorldPulsesDay #LovePulses. Организатори звернулись до всіх присутніх з проханням підтримати  флешмоб– розмістити в соцмережах  свої фото та фото бобових зі свята, додаючи хештеги #WorldPulsesDay #LovePulses, щоб доповнити глобальний флешмоб, який організувала GPC (Всесвітня Конфедерація Бобових).

 

Громадська спілка «Співтовариство виробників і споживачів бобових України» висловлює щиру вдячність компаніям, які підтримали нас і допомогли організувати в Україні відзначення Всесвітнього дня бобових: Sintez Group&CoLLC., Bionorma, Maer, EkointerTradeLtd., UkrAgroConsalt, Agroleader, Harveast, Foodland Agriculture Organization of the United Nations. Окремо висловлюємо вдячність ректорату НУБіП, Мінистерству аграрної політики і продовольства Украини і особливо, студентам та професорсько-викладацькому колективу агробіологічного факультету НУБіП.

Інфоіндустрія

за матеріалами прес-служби Громадської спілки «Співтовариство виробників і споживачів бобових України»