Syngenta завершила придбання Cropio

Syngenta та The Cropio Group оголосили сьогодні, що Syngenta завершила придбання всіх відповідних активів The Cropio Group, компанії Ag Tech.

Грег Майєрс, директор з інформаційних технологій Syngenta зазначив, що «придбання знаменує переломний момент в цифровий стратегії Syngenta для сільського господарства. Cropio — провідний гравець на східноєвропейському ринку цифрових технологій для аграрного сектору, що дає можливість Syngenta стати центром агротехнологічних інновацій в Європі, які допоможуть підвищити стійкість, продуктивність, ефективність і прибутковість аграріїв. Ми очікуємо від угоди значних можливостей для співпраці між іншими цифровими активами Syngenta».
В результаті угоди Cropio залишиться автономною компанією у власності Syngenta і надасть клієнтам ще більше інструментів і сервісів для підвищення продуктивності виробництва і зростання бізнесу. Syngenta, завдяки покупці Cropio, стане єдиною сільськогосподарською компанією, що має доступ до провідних платформ управління агровиробництвом на чотирьох ключових ринках: у США— з Land.db, в Бразилії — з Strider, в Китаї — з Modern Agricultural Platform і в Східній Європі — з Cropio. В результаті понад 40 млн га сільськогосподарських земель по всьому світу фермери будуть обробляти за допомогою цифрових інструментів Syngenta. До кінця 2020 р. цей показник компанія планує збільшити в два рази.

«Cropio виконали вражаючу роботу зі створення портфеля продуктів, який несе величезну цінність для агровиробників.” -сказав керівник підрозділу Syngenta Global Digital Agriculture Ден Бурдетт. “Вони зосередили увагу на широті виробничих процесів, забезпечуючи при цьому обмін даними між обладнанням, яке використовується в ході польових робіт, і різноманітними цифровими інструментами. Платформа Cropio допомагає фермеру контролювати всі свої поля і агророботи, щоб максимально поліпшити процес прийняття рішень».

Завдяки цьому придбанню Syngenta буде єдиною сільськогосподарською компанією, яка матиме доступ до найновіших платформ управління на чотирьох провідних ринках сільського господарства: у США з Land.db, Бразилії зі Strider, у Китаї із Modern Agricultural Platform, а тепер у Східній Європі з Cropio . У сукупності понад 40 мільйонів гектарів у всьому світі будуть управлятися за допомогою цифрового інструменту Syngenta, плануючи вдвічі збільшитись до кінця 2020 року.

Інфоіндустрія за матеріалами syngenta.com

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry