Торговий представник України, за якої ввели антидемпінг проти добрив з РФ, звільнилась

Наталія Микольська з 22 серпня офіційно полишила посаду заступника міністра економічного розвитку і торгівлі – Торгового представника України, Уряд ухвалив рішення про звільнення за власним бажанням.

Наталія, крім розвитку експорту, приймала активну участь в антидемпінгових розслідуваннях стосовно імпорту російських мінеральних добрив. Ця робота проводилась юридичною фірмою Саєнко Харенко ще з 2013 року, де Наталія Микольська приймала участь в ролі одного з відповідальних осіб фірми. Після призначення на посаду заступника  міністра Наталія велику роль відіграла в запуску системи державної підтримки та просування експорту, так на сторінці міністерства економічного розвитку зазначив Степан Кубів. Міністр також зазначив, що за її участі Мінекономрозвитку розробило першу в історії України Експортну стратегію, запустило процес створення Експортно-кредитного агентства, ефективно та послідовно захищало інтереси українських виробників на зовнішніх ринках, а також протидіяло торговельній агресії Росії в СОТ.

Наталія Микольська виборола право на участь у стипендіальній програмі для лідерів з України «Ukrainian Emerging Leaders Program» одного із найбільш авторитетних ВНЗ світу – Стенфордського університету в США.

Тимчасово, посадові обов’язки заступника міністра – Торгового представника буде виконувати Перший заступник міністра Максим Нефьодов.

Інфоіндустрія

Джерело: Мінекономрозвитку

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry