Турецькі добрива все більш популярні в Україні

Високо-фосфорні добрива з Туреччини швидко завойовують ринок України. Компанія Річфілд успішно імпортувала чергову партію мінерального добрива DAP 18-46-0 виробництва Туреччини морським шляхом. Чергове судно з добривом найближчим часом прибуде до порту Ізмаїл, де буде здійснено розвантаження та підготовка продукції для подальшого відвантаження клієнтам.

Мінеральне добриво DAP 18-46-0, що прибуває, відзначається високою ефективністю та відповідає всім міжнародним стандартам якості. Ще в минулому році, за відсутності більш дорогих аналогів з ЄС український аграрій оцінив якість та доступність турецького діамонійфосфату.

За даними ІА Інфоіндустрія за 5 місяців 2024 року Україна імпортувала 19,1 тис. тон діамонійфосфату з Болгарії, Йорданії, Марокко, Єгипту та Туреччини. Найдоступніший якісний продукт завозився з Йорданії та Туреччини. Вигода турецького «діамонію», за думкою учасників ринку, саме в низькій вартості логістики на фоні достойної якості товару та те, що турецький товар продається не за євро…

Різниця між болгарським і турецьким DAP 18:46 в квітні-травні складала 37-38 дол. США на умовах CIF-порти України.

Таким чином, імпортери не зупиняються в пошуках доступних добрив для українського агросектору попри зростання курсу валют та проблеми із логістикою.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry