У Словаччині вилучено понад тисячу літрів контрабандних пестицидів

Заборонені на території Євросоюзу хімічні речовини з України, було знайдено минулого тижня в промисловій зоні в Міхаловце (Словаччина).

Як повідомила 21 грудня представник фінансової адміністрації Івана Скоканова, це були препарати, які не були дозволені в Словаччині, а їх ввезення в Словацьку Республіку заборонено. Незаконні речовини контрабандисти хотіли використовувати для комерційних цілей. “Деякі з них були завантажені в автомобіль із словацьким реєстраційним номером і вони хотіли продати їх словацьким фермерам, які купуватимуть дешевші засоби захисту рослин завдаючи шкоди навколишньому середовищу. Потенційна площа покриття хімічними речовинами – майже 5 тисяч гектарів земель”.

У об’єкті, що належить словацькій компанії, кримінальні слідчі виявили інсектициди в кілограмових упаковках. Моспілан – в загальній складності 130 кілограмів. Деякі з них включали українські етикетки. “Все зберігалося в пластикових ящиках і паперових коробках, готових до поширення”. Їх продаж коштував би контрабандистам близько 150 000 євро.

Розпочав кримінальне впровадження за злочин, пов’язаний з транскордонним порушенням.”Один затриманий має українське громадянство та перебуває в поліцейському відділку”, – підсумував представник.

Інфоіндустрія за матеріалами financnasprava.sk

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry