У Закарпатській області незаконно видавали фітосанітарні сертифікати

На Закарпатті СБУ викрила посадовця Держпродспоживслужби на вимаганні грошей з підприємців.Співробітники Служби безпеки України у межах протидії корупції викрили на систематичних хабарях посадовця відділу фітосанітарних заходів на кордоні Головного управління Держпродспоживслужби у Закарпатській області.

Оперативники спецслужби встановили, що державний службовець вимагав гроші від представників комерційних структур, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю. За неправомірну вигоду зловмисник обіцяв безперешкодну видачу підприємцям фітосанітарних сертифікатів для експорту продуктів рослинництва за кордон.

Правоохоронці затримали фігуранта провадження згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України на робочому місці під час отримання чергового хабаря. У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 14 та ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, вирішується питання щодо оголошення затриманому про підозру в скоєнні злочину та обрання міри запобіжного заходу. Заходи з викриття та блокування протиправних дій посадовця проводились під процесуальним керівництвом прокуратури Закарпатської області.

Інфоіндустрія за матеріалами ssu.gov.ua

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry