Українське яблуко знають в Абу-Дабі

Готуючись до місії Fruit Trade Ukraine, яка відбудеться 28 березня в Дубаї, команда ФАО (ООН), ЄБРР і УПОА вирушила в робочу поїздку до ОАЕ. Як зазначає на своїй сторінці в Facebook Андрій Ярмак, економіст інвестиційного центру ФАО, за два дні в Еміратах команда змогла не тільки провести ряд продуктивних зустрічей, але і зробити моніторинг місцевих супермаркетів і ринків. Виявилося, що українське яблуко вже присутнє на полицях магазинів Дубаї та Абу-Дабі, пише проект EastFruit.

«Наше яблуко тут вже знають – це плюс. Але поки конкуруємо за ціною, а – це мінус», – пише експерт.

Причому він зазначає, що імпортери з ОАЕ вже мають як позитивний досвід роботи з українськими постачальниками, так і негативний.

“Наші постачальники яблука далеко не всі професіонали. Це вже є загрозою – були випадки, коли відправляли відверто не те, що обіцяли. Це як раз причина, чому конкуруємо за ціною, а не за якістю», – підкреслює фахівець.

У той же час Андрій Ярмак відзначає, що крім яблук арабські покупці також проявляють зацікавленість в імпорті з України лохини, свіжої малини і смородини, заморожених ягід і овочів, митої або чищеної картоплі, свіжих грибів, моркви високої якості і навіть черешні.

UkraineFood.org

Інфоіндустрія