30.07.2024
25 липня 2024 року на потужностях агрохолдингу МХП (с. Краснопілка, Гайсинський р-н, Вінницька область) асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з агенцією UCABevent провели польову подію національного рівня – «УКАБ Агротехнології 2024». Захід об’єднав на полях Вінниччини більше 2000 гостей та учасників з різних регіонів України.
Цьогорічною особливістю стала найбільша в історії проведення заходу виставкова зона та рекордна кількість агрегатів, що демонструвались у декілька хвиль відповідно до 4 тематичних блоків. Крім цього, подія була сповнена атмосфери олімпійських ігор, бо ж українські аграрії – це своєрідні олімпійці, котрі борються на своїй агроарені за високі врожаї в складних умовах повномасштабної війни. Талісман Укабчик фотографувався з усіма охочими, грецька богиня пригощала смаколиками, а гості могли відчути себе у ролі справжніх чемпіонів на п’єдесталі фотозони.
Офіційно відкрив захід т.в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, підкресливши, що українські аграрії мають обирати інновації і сучасні технології, щоб конкурувати з європейськими фермерами. «Сьогодні в аграрному секторі багато викликів, але зростає і світова конкуренція, а ми – експортоорієнтована галузь. І після нашої перемоги необхідність бути конкурентним і ефективним лише зросте. Тому вже зараз треба думати над втіленням інноваційних технологій та процесів в агросекторі», – пояснює Тарас Висоцький.
Перша заступниця Начальника Вінницької ОВА Наталя Заболотна також наголошує, що українські аграрії повинні підходити до розвитку бізнесу з точки зору економії ресурсів, розвиваючи сучасні технології. Під час відкриття події учасників привітав й заступник голови Вінницької обласної Ради Анатолій Ткач, побажавши насиченого дня, продуктивних нових знайомств та співпраць. У свою чергу заступник головного виконавчого директора з агробізнесу МХП Сергій Доброгорський зазначив символічність того, що УКАБ Агротехнології проходять саме на Вінниччині, оскільки це один із найбільших хабів аграрної конгломерації.
У межах пленарної частини 9 спікерів презентували актуальні для українських аграріїв теми:
Одразу після завершення пленарної частини розпочалися тест-драйви агротехніки від вітчизняних та міжнародних виробників, а саме: зернозбиральних комбайнів та жниварок, навігаційних систем, самохідних обприскувачів, культиваторів та глибокорозпушувачів, розкидачів мінеральних добрив, дискових борон, передпосівних культиваторів, плугів, агрегатів для вертикального ґрунтообробітку, агрегатів для для смугового обробітку ґрунту, сівалок та посівних комплексів, телескопічних навантажувачів, тракторів, агродронів. У статичному вигляді вся техніка була доступна для огляду увесь час заходу. Серед презентованої агротехніки 16 одиниць були вперше представлені у полях України.
У виставковій зоні 87 компаній представили інноваційні агротехнології, статичні експозиції, та актуальні в умовах воєнного часу рішення для сільгоспвиробників. Крім цього, на учасників чекали цінні подарунки від партнерів заходу, ексклюзивні пропозиції компаній-постачальників та виробників добрив, ЗЗР, біопрепаратів, а також вигідні фінансові інструменти від провідних банків України, що також були присутні на заході.
Читайте нас у Telegram
Пов’язані теми: