Українські виробники цукру обговорять експортну стратегію на наступний маркетинговий рік

30 серпня в Admirall Hall відбудеться перша конференція «Торгівля та Експорт цукру 2018», організатором якої виступає Національна асоціація цукровиків України.«За останні рік кон’юнктура світового ринку круто змінилась і цьогоріч виробникам довелось працювати в умовах світового профіциту і низьких цін. В свою чергу, це відіб’ється на експортних поставках 2017/2018 МР – мінімум на 25% менше ніж попереднього року. Так як, наступний рік обіцяє бути не менш напруженим, важливо напрацювати правильну експортну стратегію і не втратити місце в топ-10 світових експортерів цукру», – пояснює керівник аналітичного відділу НАЦУ «Укрцукор» Руслана Бутило.

Окрім того, гостро стоїть логістична проблема, адже виробникам цукру бракує залізничних вагонів і це може спричинити відстрочення виробничого сезону.

«В структурі собівартості виробництва цукру найбільшу частку займають витрати на енергоносії та логістику. З року в рік ми маємо одну й ту ж саму проблему – підвищення залізничних тарифів та нестача вагонів.  Саме тому ми запросили і представників Укрзалізниці, і Мінінфраструктури та МінАПК задля того, аби разом зі світовими трейдерами та українськими цукровиробниками обговорити і знайти шляхи вирішення цієї проблеми», – підсумувала Бутило.

Нагадаємо, перша конференція «Торгівля та Експорт цукру 2018» відбудеться 30 серпня в Києві за адресою Хрещатик 7/11, Admirall Hall.

Укрцукор

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry