Український виробник добрив побудує завод у Латвії

Про це у Facebook розповів Володимир Білий, генеральний директор компанії 5 Елемент – 5 Element.

Компанія «5 Element» була заснована у 2016 році на Херсонщині. В місті Гола Пристань ми виробляємо екологічно чисті мінеральні мікродобрива для ґрунту, але найближчим часом плануємо розширювати свої виробничі потужності, відкриваючи заводи по всьому світу.

Ми вже провели перші переговори з компанією «Biodinamika» про спільне будівництво заводу з виробництва препаратів «5 Element» у Латвії у 2020 році. Європейські партнери мають свої препарати гуміти, які діють частково на рослину, тому вони із зацікавленням протестують нашу продукцію. Побудувавши завод у Латвії, «Biodinamika» зможе забезпечувати товарами 6 країн: Білорусь, Нідерланди, Швецію та країни Балтії. Щоб реалізувати цей проект нам потрібно інвестувати в будівництво 100-120 тис. євро, які, за підрахунками, окупляться через рік.

Про створення спільних виробництв паралельно ведуться переговори з партнерами із Індії, США, Іспанії і Китаю, де в даний момент проходить реєстрація торгової марки «5 Element». А вже в цьому році буде побудований завод на Кіпрі, звідки наші препарати будуть поставлятися в усі країни Європи.

Таким чином, наша компанія реалізує спеціально розроблену стратегію створення виробництв у інших країнах, подібну до тої, що використовує Coca-Cola. Технологія виробництва препаратів – українська, вона вже запатентована, а заводи по виробництву будуть розташовані в інших країнах. При цьому всі філії будуть створені під брендом «5 Element». Так за нашими планами через 5 років ми займемо 5% світового ринку в органічному сегменті.

Інфоіндустрія за матеріалами facebook.com

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry