Укрхімтрансаміак перекачав перший мільйон тонн

укрхимтрансамииак

Підприємство достроково відтранспортувало перший мільйон тонн аміаку до Одескього припортового заводу. Про це повідомив очільник державного підприємства  - Вадим Двойнос.

Починаючи з початку року, державне підприємство «Укрхімтрансаміак» достроково відтранспортувало магістральним аміакопроводом до АТ  «Одеський припортовий завод» 1 млн тонн рідкого аміаку.

«Департамент оперативного управління магістральним аміакопроводом зафіксував такі дані станом на  04:57  01 червня 2021 року», — виступаючи на виробничій нараді, повідомив очільник ДП  «Укрхімтрансаміак» Вадим Двойнос.

«Фахівцям підприємства вдається забезпечувати безпечну стабільну і безперебійну роботу аміакопроводу — стратегічно важливого для хімічної галузі та економіки країни об’єкта, попри карантинні обмеження, які діють в умовах пандемії. Системна й злагоджена виробнича взаємодія усіх підрозділів і служб, вчасне та якісне виконання ремонтів й інших профілактичних заходів з підтримання трубопроводу у належному технічному стані, постійні навчання та професійне вдосконалення персоналу дали змогу відтранспортувати зазначені обсяги раніше запланованих термінів», — наголосив В.Двойнос.

На його думку, випередження планів із транспортування стало також можливим за рахунок оптимально спланованих навантажень між замовниками послуг з транзиту.

За матеріалами Прес-служби ДП Укрхімтрансаміак