«Укрхімтрансаміак» підбив підсумки 2018 року

В.Шліхта: «На ДП «Укрхімтрансаміак» значно збільшився чистий дохід, більше півтора мільярда гривень податків сплачено до державної казни».

На державному підприємстві «Укрхімтрансаміак» підбито підсумки за результатами фінансово-господарської діяльності за 2018 рік: валовий прибуток за вказаний вище період склав понад 330 млн. грн . Це  на 110% більше, ніж було заплановано. Чистий дохід від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) становить майже півтора мільярда грн. що на 22 % більше, ніж у 2017-му. Чистий прибуток — понад 160 млн грн.

«Рік тому, після зайняття посади виконуючого обов’язки керівника держпідприємства, ми розпочали реформувати підходи і методи щодо управління підприємством. Зокрема, поступово відбулося вдосконалення системи роботи і взаємодії «Укрхімтрансаміаку» та його структурних підрозділів — Миколаївського та Придніпровського управлінь магістрального аміакопроводу. Впродовж стислих термінів нам вдалося перейти на нову модель планування, яка базується на принципах системного підходу й максимального залучення персоналу у прийнятті управлінських рішень. Це дозволило збалансувати джерела надходження коштів і їх раціональний розподіл, відпрацювати алгоритм оптимізації витрат й структури собівартості. Сьогодні фінансово-економічна ситуація на підприємстві стабільна», — зауважує в.о. директора Валентин Шліхта.

Зважаючи на перевиконання планів з транзиту та транспортування аміаку, до державного бюджету сплачено понад півтора мільярда гривень податків. У цілому, було відраховано:

понад 50 млн грн податку  на прибуток, що вдвічі більше запланованого;
близько 210 млн. грн. відрахування до бюджету частини чистого прибутку;
більше мільярда млн грн рентної плати;
Фактична рентабельність діяльності складає більше 11%.

Інфоіндустрія за матеріалами прес-служби ДП «Укрхімтрансаміак»