Укрхімтрансаміак розпочав видачу аміаку споживачам

Укрхімтрансаміак заявив про те, що видача аміаку споживачам через роздавальні станції аміакопроводу «Тольятті-Одеса» розпочалася значно раніше, ніж минулого року.

«Видача аміаку споживачам через роздавальні станції аміакопроводу «Тольятті-Одеса» розпочалася значно раніше, ніж минулого року. Цьогоріч — у серпні. До слова, у 2017-му осінній сезон стартував на місяць пізніше —  з вересня», — зазначає в.о. директора ДП «Укрхімтрансаміак» Валентин Шліхта.

На думку виконуючого обв’язки керівника держпідприємства, це насамперед пов’язано з природніми умовами – кліматичними змінами, суттєвим потеплінням та раннім дозріванням врожаю. У зв’язку з перерахованими вище чинниками зростає потреба у внесенні рідких добрив -адже ґрунт після жнив вкрай потребує відновлення рівня поживних речовин. Посушливе літо, інтенсифікація вітчизняного сільського господарства, висока (82%) концентрація азоту у рідкому  аміаку, нижчі трудозатрати (у порівнянні з іншими видами добрив) у процесі повністю автоматизованого процесу внесення є значущими факторами зростання попиту серед вітчизняних споживачів рідкого аміаку впродовж останніх років.

Інфоіндустрія за матеріалами прес-служби ДП «Укрхімтрансаміак»