Укрхімтрансаміак значно збільшив прибуток

Підведено підсумки діяльності  ДП «Укрхімтрансаміак» за перше півріччя 2018-го року – у результаті фінансово-господарської діяльності підприємство отримало прибуток. Так, валовий прибуток за вказаний вище період склав  понад 170 млн грн, що більше, ніж на 30% перевищує показники аналогічного періоду минулого року.

Наразі ми маємо стабільно зростаючу фінансово-економічну ситуацію на ДП «Укрхімтрансаміак». Зважаючи на перевиконання (на 6%) обсягів транспортування аміаку, яке вдалося досягнути завдяки розробленій і погодженій стратегії транспортування аміаку й визначенню оптимального завантаження аміакопроводу «Тольятті-Одеса», держава отримала  додатково до запланованих 16,5 мільйонів гривень податків. Загалом, за перше півріччя ДП «Укрхімтрансаміак» сплатило понад 730 млн грн податків.

У цілому результати виробничої діяльності суттєво вищі, ніж планувалося, та значно кращі у порівнянні з першим півріччям 2017-го року. Так, наприклад, за 6 міс поточного року у порівнянні з минулим роком було спрямовано на 56% більше рентних платежів та у три рази зросла частина прибутку, що була відрахована до Державного бюджету.  Також впродовж першого півріччя  на підприємстві відбулося підвищення заробітної плати у середньому на 10%.

В.о. директора ДП «Укрхімтрансаміак» Валентин Шліхта наголошує, що досягнуті на сьогодні показники є свідченням стабільності. Адже завдяки виробничим здобуткам вдається не тільки безпечно і безаварійно  транспортувати аміак, вчасно та у повному обсязі сплачуючи всі податки і відрахування, але й підвищувати соціально-економічний рівень персоналу, забезпечувати роботою за гідною зарплатнею понад 700 працівників.

Інфоіндустрія за матеріалами прес-служби «Укрхімтрасаміак»

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry