“УТК Хімальянс” розширив асортимент РКД трикомпонентними добривами

Компанія «УТК Хімальянс» розпочала реалізацію трикомпонентних рідких комплексних добрив.

 

 

На початку листопада завершено повний комплекс випробувань і зареєстровані ТУ на рідкі трикомпонентні добрива NPK: 5:20:5, 0:18:18, 3:18:18, 9:18:9, 10:10:10. Добрива виробляються за технологією хімічного синтезу, а не за технологією змішування.

 

З грудня 2019 року починається відвантаження цих добрив споживачам по всій території України.

 

Нагадуємо, що  BLAU chem/”УТК Хімальянс”  на початку третього кварталу 2019 року ввела в роботу першу чергу заводу з виробництва Поліфосфатних Рідких Комплексних Добрив (РКД, російською мовою – ЖКУ, жидкие комплексные удобрения) за американською технологією. Виробнича лінія не має аналогів в Україні і базується на процесі повного хімічного синтезу (без використання суспензійних і порошкових технологій). Завдяки цьому поліфосфатні РКД, вироблені компанією, відповідають найвищим міжнародним стандартам якості.

 

Ціни на РКД, що пропонує «УТК Хімальянс», відповідає цінам на традиційні гранульовані NP/NPK. Високу якість забезпечення використання сучасної промислової технології базового синтезу.  Ця ж технологія дозволила отримувати найменшу собівартість без втрати якості.

 

РКД BLAU chem АРР 10:34 не має аналогів в Центрально-Східній Європі, окрім РКД АРР 11-37 компанії Фосагро.

 

Добриво NP 10:34 вже стало стандартом ціни і увійшло у перелік котирувань моніторингу цін в Україні ІА «Інфоіндустрія».

 

«УТК Хімальянс» ділиться даними польових дослідів, проведених в Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській областях, які продемонстрували помітну перевагу РКД BLAU chem АРР 10:34/7:23 над твердими NP/NPK марок 12:52/ 10:26:26/16:16:16 і ортофосфатним РКД популярної марки.

 

 

 

Інфоиндустрія по материалам прес-служби “УТК Хімальянс”

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry