В 2019 році «Укрхімтрансаміак» заробив майже 1,7 млрд грн.

За результатами фінансово-господарської діяльності ДП «Укрхімтрансаміак» за 2019-й рік дохід (виручка) склав 1 млрд. 690 млн грн, що на 16% вище результату 2018-го року. Про це повідомив керівник держпідприємства Максим Немчинов на виробничій нараді. 

 

«У першу  чергу хотілося б наголосити, що ДП «Укрхімтрансаміак», сумлінно дотримуючись норм чинного законодавства (зокрема, Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» № 996-XIV від 16.07.1999 з урахуванням змін, внесених у жовтні 2017 року), з 2019 року вдалося перейти на ведення обліку і складання фінансової звітності за міжнародними стандартами фінзвітності (МЗСФ), — оприлюднюючи звіт департаменту бухгалтерського обліку держпідприємства, зауважив Максим Немчинов.

 

За його словами, складанню фінансової звітності за 2019 рік за МСФЗ передувало проведення оцінки майна, що обліковується на балансі ДП  «Укрхімтрансаміак», як того вимагає чинне законодавство при переході на звітування за  міжнародними стандартами.

 

За результатами минулого року також отримано чистий прибуток 87,8 млн грн.

 

У цілому за 2019 рік ДП «Укрхімтрансаміак» перерахувало до державної казни всіх видів податків та обов’язкових платежів на загальну суму 1,5  млрд. грн., з них:

— сплачено 1  млрд. 250  млн. грн. рентної плати за транзитне транспортування аміаку;

— до державного бюджету направлено відрахування частини чистого прибутку  на суму 188 млн грн.

 

«Окремо варто зауважити, що підприємство виконало умови Постанови Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 року № 1015 щодо збільшення  відрахування  до державного бюджету частини чистого прибутку до 90%, в т.ч. погашено борг 88 млн. грн з відрахування частини чистого прибутку за 2016 рік, — деталізуючи фінансову звітність, зазначила начальник департаменту бухгалтерського обліку ДП «Укрхімтрансаміак» Олена Краснокутська. – Станом на сьогодні заборгованості зі сплати податкових платежів до Державного бюджету України не існує».

 

«Переконаний: цього року увесь трудовий колектив працюватиме не менш ефективно і злагоджено, докладаючи усіх зусиль аби показники були такими ж високими», — додав очільник ДП «Укрхімтрансаміак».

 

Інфоіндустрія за матеріалами прес-служби  ДП «Укрхімтрансаміак»