В 2022 році заводи Ostchem поставили медикам 489 тис. куб. м кисню

Підприємствами азотного холдингу OSTCHEM «Рівнеазот» та «Черкаський «Азот» протягом 2022 року виготовили та безкоштовно передали лікарням 489 тис. кубометрів медичного кисню. Зокрема, «Рівнеазот» надав медикам 2 664 балонів з киснем, що дорівнює близько 16 тис. кубометрів, а «Черкаський «Азот» відвантажив медикам 675,4 тонн медичного кисню (473 тис. м3).

Медичний кисень відвантажується для 17 лікарень та медичних закладів. Протягом року киснем забезпечувались медичні заклади Черкащини, Рівненщини, Волинської, Донецької та Луганської областей.

Медичний кисень необхідний для важкохворих пацієнтів при складних хворобах органів дихання та для операційного наркозу. Рішення про безкоштовне постачання медичного кисню було ухвалене акціонером OSTCHEM на початку епідемії COVID-19.

OSTCHEM об’єднує заводи азотної хімії Group DF підприємця Дмитра Фірташа.

«За нашими оцінками, наші заводи забезпечують близько 10% всієї потреби української медицини в медичному кисні в Україні. Допомога медикам  залишається одним з соціальних пріоритетів OSTCHEM, таким чином ми допомагаємо рятувати життя українців. В війну допомога медикам суттєво збільшилась – через низку фондів ми постачаємо медикаменти в лікарні, які опинились в прифронтовій зоні. Мова йде про лікарні Луганській, Донецькій та Харківській області. Наші бізнеси підтримують проекти, які займаються реабілітацією поранених українських військових», – зазначає Сергій ПАВЛЮЧУК, керівник азотного бізнесу OSTCHEM.

Найбільшим виробником медичного кисню у холдингу OSTCHEM залишається Черкаський Азот. Підприємство отримало сертифікат відповідності виробництва кисню міжнародному стандарту GMP (забезпечується якість кисню та постійна перевірка на дотримання стандартів виробництва).

«Попит на медичний кисень з боку медиків Черкащини впав, порівняно з 2021 роком. Але ми продовжуємо тісно та ефективно співпрацювати з місцевою владою та з медиками. Наша система виробництва сертифікована та забезпечує постачання медичного кисню найвищої якості», – зазначає Віталій СКЛЯРОВ,  Голова Правління Черкаського «Азоту».

В 2021 році заводи OSTCHEM виробили 1,1 млн м3 медичного кисню та безкоштовно поставили їх до лікарень у 12 областях країни.

Інфоіндустрія за матеріалами прес-офісу Group DF

Читайте нас у Telegram

Підпишись на Infoindustry