В GROUP DF запустили логістичний бізнес

На логістичному ринку України розпочала роботу українська компанія «Ніка Транс Логістика» (NIKA TRANS LOGISTICS) – входить до групи підприємств Group DF International. Інвестиції акціонера в логістичну компанію склали 10 млн доларів.

Компанія оперує великим залізничним і автомобільним парком, а також буксирним флотом:

Залізничний парк складається з 2,5 тис. залізничних вагонів (хопери-мінераловози, цистерни, піввагони). «Ніка Транс Логістика» успішно залучила вагони «Укрзалізниці» (2 тис. вагоно-відправлень щомісяця).

 Автопарк налічує 70 нових вантажних автомобілів DAF. Згідно з бізнес-планом, до 2024 року число автомобілів буде збільшено до 200. Частина автомобілів обладнано платформами для перевезення морських контейнерів, тентами, а також танк-контейнерами для перевезення рідких вантажів. У експедируванні є вантажівки акредитованих сторонніх компаній-перевізників (1000 автомобілів).

 Технологічний флот складається з 3-х буксирів (від 1200 до 2500 к.с.), що виконують маневрові операції з судами в портах миколаївського регіону.

Згідно з бізнес-планом, який затверджено акціонером «Ніка Транс Логістики», компанія має забезпечити зростання обсягів перевезень на 20% щорічно. До 2023 року 70% вантажообігу припадатиме на зовнішніх клієнтів, з яких половина – європейські компанії. На європейському ринку компанія буде просуватися під брендом NTL / NIKA TRANS LOGISTICS.

«Вихід компанії на ринок ЄС – один з ключових пріоритетів нашої стратегії. Європа – це високо конкурентний ринок з глобальними гравцями. Однак ми вже запропонували якісний сервіс і пакет послуг. Ми відчуваємо себе цілком упевнено, бізнес-процеси всередині компанії вже повністю відбудовані відповідно до найкращих світових практик і зрозумілі всім учасникам ринку. Найголовніше – у нас є досвід. Ми обслуговували та обслуговуємо експортно-імпортні вантажопотоки Group DF», – прокоментував Юрій Онофрійчук, СЕО «Ніка Транс Логістики».

«Ніка Транс Логістика» вже запропонувала учасникам ринку такі логістичні послуги, як міжнародні авто/залізничні перевезення, експедування вантажів, митно-брокерське оформлення вантажів в портах, агентський супровід суден, послуги технологічного флоту в портах України.

Згідно із стратегією розвитку «Ніка Транс Логістика» протягом 4-х років буде трансформована в логістичний холдинг, який об’єднує ключові напрямки за видами перевезень та послуг.

Юрій Онофрійчук впевнений, що компанія сьогодні заходить на вже зростаючий ринок.

«Економіка Європи та України відновлюється і відповідно логістичний ринок вже зростає. У 2021 році ми очікуємо приблизно на 3-4% зростання  ринку логістики. Автомобільні перевезення, спільно зі складською логістикою стануть драйверами зростання», – зазначив Онофрійчук.

За оцінками аналітиків Group DF обсяг українського ринку автомобільних вантажоперевезень оцінюється в 50 млрд ткм/рік.

За матеріалами прес-служби Group DF

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry