В Херсонській ОДА визначать чи дотримувались аграрії вимог застосування пестицидів та агрохімікатів.

14 травня, заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Тригуб провів засідання робочої групи з питань виконання сільгосппідприємствами вимог застосування пестицидів та агрохімікатів на території Інгулецької сільської ради Білозерського району Херсонської області.

Приводом проведення засідання стало відео, що з’явилося у мережі Інтернет, на якому показані знищенні пестицидами та агрохімікатами земельні ділянки, орендовані приватним підприємством «Криниця».

Керівник підприємства «Криниця» Ігор Стеценко, Інгулецький сільський голова Григорій Василюк, керівництво Держпродспоживслужби в Херсонській області, Департаменту охорони здоров’я запевняють, що жодних скарг від жителів  с. Інгулець, щодо погіршення стану здоров’я чи навколишнього середовища, до їх служб не надходило, а земельні ділянки, про які йде мова, розташовані на відстані 700 метрів від села.

Інгулецький сільський голова поінформував, що на сьогоднішній день створена депутатська комісія з фахівців різних служб для вирішення цього питання.

Після обговорення, заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Тригуб підсумував: « У цьому питанні йдеться не тільки про екологічну безпеку, а й про вирішення земельно-господарських відносин між приватними підприємствами. Саме тому це питання слід розглядати на антирейдерському штабі при облдержадміністрації. Створена комісія повинна проінспектувати вище згадані земельні ділянки, і підтвердити чи спростувати факт порушення виконання сільгосппідприємствами вимог щодо застосування пестицидів та агрохімікатів».

Інфоіндустрія за матеріалами khoda.gov.ua

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry