В KSG Agro отримали гарний урожай

KSG Agro завершив збиральну кампанію озимих культур-2023 на площі біля 6,34 тис. га

 

Господарства, що входять до KSG Agro, завершили збиральну кампанію озимих культур – ячміню, ріпаку та пшениці на загальній площі біля 6,34 тис. га. Про це повідомила пресслужба агрохолдингу із посиланням на керівника рослинницького дивізіону Дмитра Ємельченка.

 Господарства, що входять до агрохолдингу KSG Agro, завершили збиральну кампанію озимих культур – ячміню, ріпаку та пшениці на загальній площі біля 6,34 тис. га. 

Ячмінь зібрано на площі 1100 га із врожайністю 3 т/га, ріпак на площі 2138 га із врожайністю 2,5 т/га, пшеницю на площі 3100 га із врожайністю 5 т/га.

 В збиральній кампанії було задіяно 13 комбайнів – 2 з яких John Deerе, a інші – Claas Lexion. Крім того, було застосовано 4 бункери-перевантажувачі та біля 50 вантажних автомобілей для вивозу врожаю.

 «Ефективна робота колективів господарств холдингу та погодні умови з достатньою кількістю дощів дозволили отримати гарний результат врожаю. Незважаючи на песимістичні настрої щодо озимих культур восени та взимку, пов‘язаними із подорожчанням добрив та ЗЗР, ми вийшли на точку беззбитковості та навіть залишилися у плюсах», – резюмує Дмитро Ємельченко.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Підпишись на Infoindustry