В Одеському морському порту завершили днопоглиблення

В Одеському морському порту закінчили експлуатаційне днопоглиблення. Роботи проводили для забезпечення маневрування суден, що заходять або залишають порт. Про це повідомляє адміністрація порту.Експлуатаційне черпання проведено біля причалів №3, №8, №10 та в операційній акваторії Карантинної гавані, біля причалів №25-26 Військової гавані, біля причалів №42-43 Хлібній гавані, а також в Аванпорт (зовнішній порт, обмежений природними або штучними спорудами).

«Для адміністрації порту і портових операторів було вкрай важливо виконати ці роботи для відновлення паспортних глибин. Від цього багато в чому залежить постановка до причалів і обробка флоту, особливо великотонажного, на який зараз переходять багато судновласників », – зазначив начальник адміністрації порту Ігор Ткачук.

За словами головного інженера адміністрації порту Олексія Калюжного, подібні роботи не проводилися в порту більше трьох років. Обсяг черпання склав 91,056 тис. М3, вартість – 22,5 млн грн. Підрядником виступило ТОВ «СМД-Інвест».
Нагадаємо, на початку квітня в Одеському порту приступили до експлуатаційного днопоглиблення. Адміністрація порту сподівалася на здачу роботи в строк.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry