В рамках ІІІ агропромислової виставки в Черкасах відбудеться автомобільний фестиваль

 

Вперше в Черкасах в рамках ІІІ агропромислової виставки відбудеться наймасштабніший автомобільний фестиваль. Ця подія об’єднає в собі показ останніх новинок українського авторинку, тест-драйв легкових моделей та позашляховиків, а також яскраву шоу-програму.

 

На площі розміром 4000 м2 зустрінуться більше 20 автомобільних брендів, серед яких: Mitsubishi, Peugeot, Citroen, Fiat, Ford, Haval, Hyundai, Jeep, Mazda,, Peugeot, Renault, Skoda, Subaru, Suzuki, Volkswagen, Jaguar, Land Rover та інші.

 

З 16 по 19 травня діятиме автомобільна експозиція та тест-драйви. Під час фестивалю відбудеться заїзд автомобіля без моторної оливи з можливістю тест-драйву від компанії Мегафорс. Також на території виставки розміститься ярмарок, куди з’їдуться майстри з усієї України. Там ви знайдете для себе кондитерські та м’ясні вироби, прикраси ручної праці, великий вибір кераміки, посуду, виробів із шкіри, алкогольні напої, одяг, сувеніри та багато іншого.

 

18 травня у суботу організатори запрошують всіх черкащан відвідати Auto Show та готують насичену, драйвову програму:

10:00-11:00   Феєричне відкриття автомобільного фестивалю

11:00-14:00  Розважальна програма (танцювальні студії, кавер-гурти)

13:00-14:00  Змагання учасників “АВТОАКАДЕМІЯ 2019”

14:20-14:30  Шоу-мийка машини від Star Ladies

 

Під час фестивалю відбудеться І етап змагання “АВТОАКАДЕМІЯ 2019”, організатором якого є керівник Автомобільного клубу «Черкаси» Андрій Яроменко. Студенти та учні навчальних закладів змагатимуться на легендарних “Запорожцях”. Відвідувачі матимуть змогу спостерігати за запеклою боротьбою раритетних автомобілів та сфотографуватися з ними.

На виставці передбачені одразу 3 траси: кільцева – яка імітує повороти доріг загального користування, ґрунтова кільцева, та траса для контраварійної підготовки водіїв, на якій можна відчути габарити автомобіля, маневреність, гальмівні можливості та керованість. На останній також передбачені змійка зі зміщенням, пряма змійка, зона «розгін/керування» та зона швидкісного об’їзду перешкод.    Цілий день працюватимуть локації тест-драйвів, фуд-корт, зона для відпочинку біля сцени. Для дітей будуть облаштовані атракціони, розваги та аквагрим. Приходьте 16-19 травня на Черкаський аеропорт та відчуйте масу позитивних емоцій. Вхід безкоштовний!

 

Більш детальну інформацію вам нададуть за телефонами:

+38 (068) 485 83 86
+38 (0472) 500 065
[email protected]
www.agroshow.com.ua

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry