В Україні прискорилися темпи падіння цін на цвітну капусту

Пропозиція цвітної капусти на гуртових майданчиках країни збільшується щодня. Відповідно, ціни на продукцію впевнено йдуть вниз. Про це повідомляють фахівці «Інфо-Шувар» із посиланням на дані власного моніторингу цін.

Тенденція до падіння ціни на цвітну капусту розпочалася одразу після її появи на вітчизняному ринку, тобто, від початку травня.

Перша цвітна капуста коштувала відносно дорого, фермери пропонували її по 49-55 грн/кг (1,68-1,59 EUR/кг). Від середини місяця темпи падіння ціни тільки прискорилися, лише за останній тиждень цвітна капуста на гуртових ринках країни подешевшала мінімум в 2,5 рази.

Сьогодні дрібні гуртові партії якісної цвітної капусти пропонуються на найбільшому в Західній Україні гуртовому ринку ОРСП «Шувар» у м. Львів  вже по 14-17 грн/кг (0,48-0,58 EUR/кг), а залишки капусти низької якості продавці на гуртових ринках готові розпродовувати по 10-11 грн/кг (0,34-0,38 EUR/кг).

Цікавим є те, що поточна вартість продукції вже є в 2 рази нижчою від вартості капусти в середині травня 2018 року. Нагадаємо, відстежувати динаміку цін на фрукти та овочі  на ринку України, Польщі та Іспанії можна на цьому порталі у розділі “Аналітика”.

Інфоіндустрія